Yüze Lazer Epilasyon

Yüze Lazer Epilasyon ile ilgili olarak insanların doğuştan gelen yüz bölgelerinde kıl ve tüyler fazla çıkma gibi bir durumu olabilir. Bu durum karşısında lazer epilasyon ile size kalıcı bir çözüm sunulmaktadır. Özellikle bayanların şikayetçi olduğu bu durumda, size önerimiz bir uzmana gidip onların yardımı ile tespitlerin yapılmasıdır.

Yüze Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon kabul görmeyen tüylerden kurtulmanın en çabuk ve sıhhatli yöntemidir. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti aracılığıyla emilme niteliğine sahiptir. Soğutma sistemli lazer taktiği ile yapılmış olan lazer epilasyon ile lazer ısısı cilde zarar vermeden direk kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür.

Lazer ışığı anajen (tesirn) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Tüm kökler aynı zamanda etkin olmazlar. Dolayısı Ile telojen (pasif) kökler, etkin duruma geldiklerinde bunlara da uygulama gerekecektir.

Lazer Hangi Türde Kıllara Etki Etmektedir?

Lazer ile kıl köklerindeki hücreler yakılarak hasara uğratılır. Kıl kökü aracılığıyla emilen enerji ısıya dönüşerek kılın kök hücresini tekrardan büyüyemeyecek biçimde tahrip eder. Milisaniyeler içerisinde cilde tatbik edilen lazer ışını, cilt hücrelerine zarar vermeden geçerek kıl kökündeki nitelik pigmentleri aracılığıyla emilir. Tüm epilasyon lazerleri kıl gelişmesini geciktirip kılların ek olarak zayıf ve azalarak çıkmasını sağlarlar. Daimi epilasyon için ise kıl kökünün papilla olarak bilinen kıl üretici kısmının yok edilmesi gereklidir.

 Yüze Lazer Epilasyon Videosu

Alakalı ürünler:

Deka Synchro Repla:Y ( Alexandrite + Nd:YAG Lazer ) – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Cutera truSculpt ( RF – Radyofrekans ) – http://e.andromed.com.tr/trusculpt

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygundur?

Gözleri özel gözlüklerle muhafaza etmek koşulu ile göz kapakları haricinde tüm beden bölgelerindeki tüylere lazer epilasyon uygulanabilir.

Tek Seansta Kurtula Bilir miyim?

Kıl köklerinin tümü uygulama hemen aynı büyüme devresinde olmadığından tek bir oturum yeteri kadar olmaz. Uygulama hemen fakat yetişkin fazda (anogen) meydana gelen kılların kökleri etkilenir. İstirahatte (katogen) ve gerileme (telogen) fazlardaki kıl kökleri etkilenmez. Şunlar için ek lazer epilasyon seanslarının uygulanması gerekir. Kılların renklerinde ve büyüme devrelerinde meydana gelen değişikliklerden dolayı lazer epilasyon oturum sayısı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Üstelik oturum sayısı aynı kişide vücudun çeşitli bölgelerine yönelik de değişir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.