Alexandrite Lazer Cihazı

Alexandrite + Nd:YAG Lazer

Synchro Repla:Y Alexandrite geniş güç seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun Alexandrite tercihleri sunar.

Dünya genelinde doktorlar, Alexandrite ve Nd: YAG dalga boylarının epilasyon uygulamaları için en etkili dalga boyları olduğunu kabul etmektedir. Alexandrite, açık renkli ciltlerde kılları yok etmek için en etkili lazer kaynağı kabul edilmektedir; Nd: YAG lazer ise koyu renk ciltlerdeki kılları yok etmek için en yaygın kullanılan lazer kaynağıdır.

DEKA’nın ürettiği Synchro REPLA:Y, bu iki üretim ünitesini tek bir platformda birleştirmektedir; böylece doktorlar hastalarına her türlü epilasyon alternatiflerini sunabilmektedir.

FT atımlı el aleti, özellikle geniş alanlarda başarılı uygulama seçeneği sunar. Geniş uygulama yüzeyi sayesinde uygulama süresini kısaltır, özellikle de belirli bazı cilt ve kıl renkleri için.

Epilasyon Vasküler Tedaviler, Pigmentli Lezyon Tedavisi, Non-Ablatif Cilt Yenileme, Pseudofolliculitis Barbae (PFB), (Kıl Folikülü İltihabı), Akne Tedavisi

4 farklı tür lazer

4 farklı tür lazer üretim ünitesi bulunmaktadır: Alexandrite lazer, Nd: YAG Uzun Pulslu (Standart Emilim Modu) lazer; Nd: YAG Kısa atımlı (High Peak Emilim Modu) lazer, FT atımlı ışın.

Türünde İlk ve Tek

Fraksiyonlu atım yapan ilk ve tek Alexandrite lazer sistemi

10 Çeşit Başlık

Lazer kaynaklarına göre on çeşit el aleti seçilebilir (Kişiye özel seçim), ayrıca Top-Hat Spot büyüklüğü teknolojisi ve otomatik spot tanıma sistemi bulunmaktadır.

10 Çeşit Filtre Seçeneği

FT atımlı ışına sahip el aleti için 10 çeşit filtre seçeneği bulunmaktadır. Emisyonu istenilen uygulamaya ve hastanın cilt rengine göre ayarlamak sadece bir an sürer.

Daha Fazla Protokol

Dermatolojik ve estetik ameliyatlar için 270 protokol bulunmaktadır.

Soğutma

Tüm lazer ve atımlı el aletlerinde bulunan kontak cilt soğutma sistemi veya lazer el aleti adaptöründe bulunan harici hava soğutma sistemi kullanılabilir.

1992

beri sektörde öncü

TSEK

Onaylı Teknik Servis

Marka

Uluslararası Firmaların Markalarının Distribitörlükleri

Ödeme

Uygun Ödeme Koşulları

We are aware of the importance of a successful content marketing campaign, which is why we create informative, engaging and persuasive content that captures customers’ interest. We tailor a bespoke content marketing strategy for each of our clients.

Alexandrite Lazer Cihazı Başlığı

Protokol veri tabanı sayesinde kolay kullanım ve bilgi Veritabanında bulunan klinik protokolleri, geniş bir yelpazede tedavileri kapsamaktadır. Dermatologların ve araştırmacıların onayladığı tedavi ayarlarını takip ederek doğru prokolleri seçelebilirsiniz. Veritabanı, doktorların en etkili protokolü basit ve güvenli şekilde uygulamasını sağlamaktadır.

Fiyat Talep Formu

Aşağıda yer alan iletişim formu vasıtasıyla fiyatlar ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Müşteri Yorumu

See all testimonials
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.