Sivilce İzleri

Sivilce İzleri ile ilgili olarak hepimiz ergenlik dönemi geçirmişizdir. Vücudumuzda oluşan sivilceler iz bırakabilir. Bu izleri veya vücudumuzun kendisinin meydana getirdiği izler, yara izleri, ameliyat izleri bunları lazer ile çözmek mümkün! Doğru hekim ve doğru tedavi ile kalıcı bir çözüm olabilmektedir. Lazerle leke tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için FİYAT TALEP FORMU doldurunuz.

Sivilce İzleri

Derideki yag bezlerinin pek çalismasi, yagi atamayip biriktirmesi, gözenekleri tikamasi ve bakterilerin çogalarak iltihaplanma olusturmasi sivilceye ne sebeple olur. Toplumun %85’i 11-30 yas arasinda bu problemi yasayabilir. Bazilari kendiliginden geçer, bazilari 40-50 kanun civarı sıkıntı olur. Çoğunlukla yüz, sirt, boyun, omuz ve gögüs kısmında olusur. Akne mühim bir saglik problemi degildir. Fakat hasta olanlarda önemli psikolojik stres olusturabilir.

Tedavisi ihmal edilen aknelerde deride önemli izler olusur böylelikle iyileştirme daha kolay değil duruma gelir.
Aknenin kesinlikle nedeni bilinmese de bir takim faktörlerle bariz iliskisi gösterilmistir.
Androjen hormonlarin artmis düzeyleri cildin fazladan yaglanmasina ne sebeple olur. Bu aknedeki basit mekanizmayi harekete geçirir.
Genetik etmenler bu hastalik amaçlı aileden geçtiğimiz bir yatkinlik vardir. Çoğunlukla ebeveynlerde akne problemi yasamis olanlar vardir.
Gebelikteki hormonal degisimler akneye neden olur.
Bazi ilaçlar akne olusturabilir. Bunun Için uyarı edilmeden akneyi iyileştirme etmeye çalismak kolay değil olur.
Yanlis kozmetik ürünler kullanmak Kozmetik aknesi de olarak bilinen özel bir tabloya ne sebeple olur.

Akneyi Kötülestiren Faktörler

Stres,
Cildi tahris etmek,
Çevresel etmenler (kapali, nemli, yagli ortamda bulunmak),
Adet öncesi dönemde çogu kadın hastada artis görülür.
Aknasıl alakalı yanlislar vardir
Yagli yiyecekler aknede suçlanir fakat bunlarla alakalı kesinlikle iliski gösterilmemistir,
Stres akneye neden olmaz şuanki akneyi agirlastirabilir,
Kirli ciltte akne olabilecegi yanlistir.

 

Sivilce İzleri Videosu

Ürün detayı:

Deka Synchro VasQ ( Pulse Dye – Boya Lazeri ) – http://e.andromed.com.tr/synchro-vasq

Lazerle Sivilce (Akne) Tedavisi

Sivilce izi tedavisi pekçok krem, ilaç, kimyasal peeling günümüze civarı kullanilmistir. Son Zamanlarda ise sivilcelerin anında muayene altina alinmasi ve iz kalmamasi amaçlı bilhassa iltihapli sivilceler de de gösterişli durumda olan lazerle sivilce tedavisi yapilmaktadir. Biz klinigimizde sivilce izleri lazer tedavisini Q Switched Nd Yag lazerlerle özelliklede karbon peeling vasitasiyla yapmaktayiz.

Sivilce izleri tedavisi tedavisinde cilde sürülen ve gözeneklerin arasina giren karbon parçaciklari patlatilarak cildin ve cilt alti dokunun yenilenmesi, sivilcelerin geçmesi, cildin yaglilik oraninin düzelmesi ve gözeneklerin kapanmasi amaçlanir.

Lazerle sivilce tedavisi 10-15 zaman aralarla 5-6 oturum yapilmaktadir. Sivilce lazer tedavisi iyileştirme sonrasinda ciltte rastgele bir kizariklik olmamakta, hastalar normal hayatlarina anında geriye dönebilmektedir. Lazerle sivilce tedavisi sonrasinda ciltte de yenilenme oldugundan diger tedavilerden değişik olarak sonradan sivilce çikma ihtimalide çok azalmaktadir. Sivilce izlerine ise C02 fraksiyonel lazer tedavisi uygulamaktayiz.

Hiçbir yan tesiri yoktur, agrisizdir. Ilaçlarla yapilan tedavilerle netice alinmayan vaziyetlerde ve çok inatçi aknelerin tedavilerinde muhteşem netice vermekte ve kalici olmaktadir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.