Sırt bölgesi lazer epilasyonun yararları

Yorum Yok
 

Arka tüyleri için lazer epilasyonu çok mükemmel olmayabilir, ama bazı avantajları vardır. Birçok lazerler ve ilgili ışık kaynakları vardır. Her biri saç rengi, cilt rengi, saç yoğunluğu ve saç kalınlığına bağlı olarak, hastada belirli bir etkiye sahiptir. Işık kaynaklarının ve lazer seçkin yelpazesini sunan bu klinikler lazer epilasyon için en uygun olanlardır.

Sırt bölgesi lazer epilasyonun yararları

Sırt bölgesi lazer epilasyonun yararları

Sırt bölgesine uygulanan lazer epilasyon için sonuçlar iyidir

Bir lazer epilasyon seansı hastanın arka kısmına uygulanabilir ve iyi tolere edilir. Beş veya altı lazer seansında, tekrar tüylerin çıkmasında kalıcı bir azalma sağlanabilir. Uygulamaya devam edildiğinde, çoğu tüy tamamen ortadan kaldırılacak veya kalıcı olarak küçük olacaktır. Hatta kaba, kalın arka tüylerine sahip kişilerde bile azalan tüy yoğunluğu ile birlikte, kalıcı bir tüy incelmesi olacaktır. Kalan tüyler çok az endişeye nedeni olabilir. Bu tüylerden tahriş olan kişiler için çok önemlidir.

Lazer işlemlerine başlamadan öncesinde ne yapılması gerekir?

Lazer uygulamasından öncesinde solaryuma girmeyiniz, güneşlenmeyiniz.
Lazer epilasyon yapılacak bölgeye nihai 20 zaman içerisinde ağda cımbız ve epilatör benzeri kökten alma işlemi yapılmamalıdır.
Lazer epilasyon yapılacak bölgedeki kıllara sarartıcı sürmeyiniz ve boyamayınız.
Lazer epilasyon yapılacak alanda makyaj malzemesi olmamalıdır.
Akne tedavisinde kullanılan ilaç alıyorsanız bize kesinlikle haber veriniz.
Lazer epilasyon seansına gelmeden şayet vücudunuza uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız 4 zaman öncesinde jilet ile kısaltınız. Fakat yüzünüze uygulama düşünüyorsanız makasla kısaltma yapabilirsiniz. Veya hiçbir birşey yapmadan gelebilirsiniz, kısaltmalar kliniğimizde tarafımızdan yapılabilmektedir.

Sırt bölgesi lazer epilasyonun yararları

Sonuçlar daimi mıdır?

Hormonal nedenli tüylenme vakalarında yine bir hormonal düzensizlik meydana gelecek olursa yine tüylenme artışı görülmesi tabiidir. Bunu bir yana bırakacak olursak, günümüzün gelişmiş yüksek güçteki lazerleriyle etkin dozlarda yapılmış olan bilinçli tedavilerde bir alanda bitmiş bir tüylenmenin yine başlaması mümkün görünmemektedir.
Lazerle tüy giderme tedavi ilkelerini gözden geçirecek olursak; etkin bir lazer tedavisinde her bir seansın neticesi tahmini %20 benzeri kıl kökünü sayıca azaltmak şeklinde kendini işaret etmektedir. Bu azalmanın oranı kişiden kişiye değişir fakat her vaziyette, süren tedavilerde azalma da sürdürür. Bu sırada, kıl köklerinde sayıca azalmanın yanısıra zayıflama da ortaya çıkar. Zayıflamış kökler ise fakat fazla uzunca süren dinlenme dönemlerinden ardından büyüme dönemine girebilirler. Bu da tedavinin ilerlemesiyle beraber tüy çıkması için gerekli olan müddetin uzaması manasına gelir. Dolayısı Ile belli bir seansın sonuncu oturum olup olmadığını anlayabilmek için sonuncu işlemden ardından 1 yıl beklemek gerekebilir. Bir yıl ardından tüy çıkması şeklinde ise bu, neticenin daimi olmadığına değil, tedavinin artık bitmemiş olduğuna işaret eder.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.