Ruby lazer için uygun Fitzpatrick Cilt Tipi

Yorum Yok
 

Bu lazer I ve II cilt tipleri için uygundur. Açık tene veya ışıltılı bir cilde sahip kişiler için idealdir. Koyu tenli insanlar için uygun olmayabilir.

Ruby lazer için uygun Fitzpatrick Cilt Tipi

Ruby lazer için uygun Fitzpatrick Cilt Tipi

Ruby Lazer Nedir?

Lazer epilasyon amaciyla kullanilan en eskiyen tip lazer epilasyon cihazlari ruby lazerler ‘dir. Ince ve açik renkli killarda en gösterişli yöntemlerden biridir. Fakat koyu cilt tiplerinde ve bronz tende lazer epilasyon amaçli kullanilmasi şeklinde yanik ve leke olusma riski fazla yüksektir. Fazla açik nitelik, ak tenli kişiler amaçlı uygundur. Ruby lazer 694 Nm dalga boyunda koyu kirmizi renkte gözle görülebilir bir isik üretir. Ayrica her bir atista taradiklari alan diger lazer epilasyon cihazlari ‘na yönelik fazla ek olarak küçüktür.

Fitzpatrick cilt tipleri arasinda yalnızca tip 1 ve tip 2 ‘ye lazer epilasyon yapilabilir. Ek Olarak koyu cilt tipine sahip kişiler amaçlı uyumlu degildir. 694 Nm dalga boyunda isik melanin tarafindan fazla yogun emilen bir dalga boyudur. Cilde rengini verici de melanin maddesidir. Lazer epilasyon islemi sirasinda hafif koyu cilt tiplerinde yer alan melanin de bu dalga boyunu emerek cildin asiri isinmasina sebep olur. Bu vaziyet yüksek yanik ve leke olusma benzeri lazer epilasyonun hemen yan tesirleri riskini eşliğinde getirir.

Ruby lazer için uygun Fitzpatrick Cilt Tipi

Lazer Epilasyon Özellikleri

Tip alaninda kullanilan pek fazla lazer yönteminde oldugu benzeri lazer epilasyon cihazlari da selective photothermolysis (renge ve dokuya yönelik seçicilik) prensibiyle çalisirlar. Kaynagindan çikan biricik ve sabit dalga boyundaki lazer isini cilde uygulanir ve uygulama yapilan bölgedeki dokularin içinden geçerek yalnızca bu alandaki kil köklerini yakarak köreltmek suretiyle kalici epilasyon saglar. Geriye olan killar ise ince, açik renkli ve kozmetik ehemmiyeti az olanlardir.

Lazer epilasyon tedavisi ile en etkili neticeler açik nitelik cilt rengi ve koyu nitelik kil yapisina sahip bireylerde alinabilir. Gelisen bilişim ile birlikte değişik prensipler ve dalga boyunda isin üreten lazer cihazlari ile koyu cilt tipine sahip bireylerde de nihai yillarda basarili neticeler alinabilmektedir. Lazer epilasyon göz etrafı disinda vücudun her bölgesine emniyetli bir sekilde uygulanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.