Ruby lazer epilasyon cihazı ve özellikleri

Yorum Yok
 
  • Dalgaboyu: 694 nm
  • Tekrarlama oranı: 0,5-1,2 Hz
  • Nokta boyutu: 3-10mm
  • Atım genişliği: 0,85-3 ms
  • Doz: 5-40

ÖZET

Ruby lazer koyu tüyler ve açık cilt tipleri için uzun vadeli tüy azaltılmasını gerçekleştirmekte uzun bir geçmişe sahiptir. Cildin diğer türleri için pratik olmayabilir. Diğer yeni lazer ekipmanları da bulunmaktadır.

Ruby lazer epilasyon cihazı ve özellikleri

Ruby lazer epilasyon cihazı ve özellikleri

Lazer Epilasyon Nedir?

Istenmeyen tüylerden kurtulmanin en hizli ve en saglikli yöntemidir. Lazer epilasyon’ da kullanilan lazer isiginin dalga boyu melanin pigmenti tarafindan emilme özelligine sahiptir. Sogutma sistemli lazer teknigi ile yapilan lazer epilasyon ile lazer isisi cilde kayıp vermeden dogrudan kil kökünü yok eden isiya dönüsür.
Killanmanin tedavisinde epilasyon mühim koltuk meblağ. Son Zamanlarda tatbik edilen metodlardan lazer epilasyon, kalici kil kaybi saglamasi açisindan en güzel metodlardan biridir.
Her tek kil kökü, olusumundan baslayarak büyüme (anagen), gerileme (katagen) ve dinlenme (telogen) evrelerinden geçer.

Ruby lazer epilasyon cihazı ve özellikleri hakkında

Lazer Epilasyon Etkileri

Aktif fazdaki (Anagen faz) killarin içerdigi melanin (kil ve deriye rengini verici madde) lazer isini tarafindan seçilir ve bu isigi emen kil iletken görevi göramaç, isiya dönüsen isik enerjisini boylu süresince ilerleterek kil köküne ulastirir (seçici termoliz). Amaç killari ve bunlari besleyen hücreleri tahrip etmek, bu sekilde kil imalatını minimuma indirmek ya da tamamıyla yok etmektir. Dalga boylarina göre lazer cihazlari çesitlilik göstermektedirler. Ruby (694 nm), alexandrite (755 nm), diode (808 nm), NdYag (1064 nm) epilasyon amaçlı kullanilan lazerlerdendir. Sik olarak seçim edilen alexandrite ve diode lazerlerdir. Isigin dalga boyu azaldikça kila rengini verici melanin maddesine duyarliligi artar. Bu yüzden düsük dalga boylu lazerler siyah rengarenk killarda fazla gösterişli sonuçlar verir. Ten amaçlı kayıp vermeyecek, ek olarak kil üst kısmına tesiri fazla olabilecek tek lazer kullanmak tedavinin etkinligi ve kaliciligi açisindan fazla mühimdir. Bu sebeple en sik seçim edilen ve sonuçlarina güvenilen cihazlar alexandrite lazerlerdir. Kesinlikle hekim kontrolünde uygulanmalidir. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.