Ruby lazer epilasyon cihazı

Yorum Yok
 

Ruby lazer epilasyon cihazı bugün piyasalarda aşağıdaki gibi popüler Ruby lazer ekipmanları bulunmaktadır: Palomar E2000, RubyStar, ve EpiPulse Ruby.

Lazer Epilasyon Uygulamasi

Uygulamaya gelmeden önce tüylerin tümü çikmis olmalidir (agda ya da makine yapiliyorsa 3-4 hafta, jilet ya da tüy dökücü yapiliyorsa 7-10 zaman bekledikten ardından). Bu sayede 2 oturum arasinda, tüyler degisik vakitlerde çikmamis olabilir başka bir deyişle cildin temiz kalma müddeti ek olarak uzunca olabilir. Tüyler bariz bir sekilde azalana üstelik yok olana civarı, güneslenme, solaryum benzeri cildi koyulastirip hassaslastirici yollar birçok önerilmez. Yaz öncesi yapilacak 2-3 oturum kisinin tüm yaz boyu temiz kalmasini saglayacagi amaçlı tedaviler en geç mart ayina civarı baslamalidir. Yaza civarı 2-3 oturum yapildiktan ardından tedaviyi uygulayan doktorunuzun yönlendirmesi ile günese çikabilirsiniz. Yaz sonu da cilt renginin belli bir dereceye civarı açilmasi beklenip tedavi kaldigi yerden aynı ritimde devam edebilir. Tedavi sonrasi yüzeyde gözüken tüylerin tamami temizlenirken cilt altinda olan kisimlari 2-3 haftada dökülür. 3 hafta sonrasinda yapilan ücretsiz kontrollerle de 1. tedavi tamamlanmis olabilir. 2. tedavi önce tedaviden yaklasik 2-2,5 ay ardından olabilir. Önce seanstan beklenen; tüylerde yumusama, bir miktar azalma, batiklarda düzelme olup, gözle görülür azalma 2 ya da 3. seanstan ardından olacaktir. 3. seansin ardindan tedavi araligi da artacak 4-5 aya civarı uzayacaktir.

Ruby lazer epilasyon cihazı

Ruby lazer epilasyon cihazı

Lazer Uygulama Öncesi

Uygulamalar esnasinda cilt temiz olmali makyaj, deodorant vb. maddelerden arindirilmis olmalidir. Cilt kesinlikle tedavi önce uyumlu bir nemlendirici ile nemlendirilirse hem bir aci ek olarak az olabilir hem bir de isiya bagli cilt tahribati engellenerek ek olarak yüksek dozlar çalisilabilir. Tedavi sonrasi ciltte kisiye yönelik degismekle beraber birden çok saat sürebilen kizariklik olabilir. Kil kökleri etrafinda küçük kabarikliklar tedavinin gösterişli oldugunun belirtisi onay edilir.
Lazer Epilasyonun Yapilamadigi Durumlar

Geçmisinde cilt kanseri olmasi

Uygulama bölgesi ya da yakininda cilt infeksiyonu olmasi
Lazer isininin dalga boyuna karsi kisisel hassasiyetin olmasi
Infrared isiga hassasiyeti arttiran ilaçlarin kullanilmasi (Roacuttane benzeri)
Bu saydiklarimiz disinda lazer isigi beyaz, sari ve kirmizi (kizil) renkleri göremedigi amaçlı bu renkli killara tesiri olmaz. Bu yüzden killari bu renklerde meydana gelen kisilere tedavi önerilmez. Tedaviden evvelki 2-3 hafta içerisinde uzunca müddetli solarium ve günes isinlarina maruz olan kisilere, bir zaman bekledikten ardından hekim tarafindan yapilacak degerlendirme neticesi lazer uygulanabilir. Hormon tedavisi gören kisilere ayni anda lazer tedavisi uygulanabilir. Hormonal sorunlari olup da bunun için karşı tibbi tedavi görmeyen kisilerde lazer tedavisinin tesiri zayiftir.
Lazer uygulamasinin kanser gelisimi ile tibbi bir iliskisi yoktur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.