Ruby epilasyonun avantajları

Yorum Yok
 

Ruby epilasyonun avantajları ile ilgili olarak lazer özellikleri, kullanım ve avantajları hakkında aşağıdaki yazıda kolaylıkla avantajlarını bulabilirsiniz.

  • Uzun vadeli epilasyon elde edilebilir.
  • Diğer lazer epilasyon prosedürlerine kıyasla nispeten ağrısızdır.
  • Tüyler yeniden büyürse, daha ince olur, bu nedenle daha az ve seyrek büyür.
  • Bu lazerde soğutma ekipmanları yerleşir, böylece yanık olmasını ve lazer epilasyonun başka yan etkileri en aza indirir.

Ruby epilasyonun avantajları

Ruby epilasyonun avantajları

Ruby Lazer

Ruby lazer lazer epilasyon amaçlı kullanilan önce cihazlardandir. Ruby lazerin kullandigi isin saçtaki melanin tarafindan iyi emildigi amaçlı ortada ve açik tonlarda killar amaçlı uygundur. Fakat bronz ve koyu tenlerde durumu hazirda melanin bulundugu amaçlı kil köklerinde tesiri azalir. Cihazin yavas olmasi ve lazer epilasyon uygulanabilecek alanin kisitli olmasi sebebiyle bu alandaki popülerligini her geçen gün kaybetmektedir.

Ruby daha fazla kisa tüyler üstünde etkilidir. Ince tüylere etki ettigi amaçlı fazla daha az aci verir. Hem Bir açik hem bir de koyu renkli ciltlere uygulanabilse de, açik renkler üstünde fazla daha etkilidir.
Dudak üstü benzeri daha ufak bölgeler üstünde kullanilir ve buralarda daha etkilidir.
Yukarida yazilanlar tamamıyla haber amaçlidir. Hangi lazer epilasyon çesidini kullanacaginiza siz degil doktorunuz karar vermelidir.
Çünkü ten rengi, kil rengi, killarin kalinligi, killarin derinligi, cildin hassasiyeti, kullandiginiz ilaçlar benzeri etmenler, uygulama yolunun ve kullanilacak dozun belirlenmesinde birinci derecede ehemmiyetlidir.

Lazer Epilasyon

Istemediginiz tüylerinizden lazer epilasyon ile en hizli ve saglikli olarak
kurtulabilirsiniz.Lazer isininin dalga boyu kildaki rengi verici melanin isimli pigment tarafindan emilim özelligini sunantir.. Gökyüzü sogutma sistemi vasitasi ile isisi düsen cilde hiç zarar verilmeden doğruca olarak kil kökü olusan isi ile yok edilir.

Ruby epilasyonun avantajları

Lazer epilasyon uygulanmamasi gerekli olan hastalar

Gri ve ak saçli hastalar, güneslenmis hastalar, yakin dönemde diger türden lazer tedavisi görenler, hiperpigmentasyon ve hipopigmentasyon egilimi olanlar,Tetracycline ya da retinoidler benzeri isiga karsi titizlastiran ilaçlar alanlar olarak siralanabilir. Bu ilaçlarin lazer epilasyon tedavisinden üç ya da dört hafta daha eskiden kesilmesi gerekir.Ayrica, V ve VI ten tipindeki hastalar ve Herpes hikayesi olanlarda lazer epilasyon uygulanmamalidir. Laser epilasyon su andaki bilgilerimize yönelik umumi olarak güvenilir bir teknikdir.
Long Pulsed Alexandrite Lazer (755 nm):Alexandrite lazer de Ruby lazer benzeri kisa dalga boylu bundan dolayi melanine duyarliligi fazla meydana gelen bir lazer tipidir. Ideal ten tipi acik ten koyu renk kildir. Esmer tenlerde kullanimi kisitlidir, bu ten profilinde hemen yan etki riski ruby lazerden daha az olmakla birlikte yeniden de alexandrite lazerin koyu tenlilerde kullanimi tavsiyelmemektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.