Nd Yag Makineleri

Yorum Yok
 

Piyasada aşağıdakı gibi popüler Nd Yag makineleri vardır: CoolGlide, Athos, Medlite IV, Varia, Lyra. Bunlardan en iyileri Deka Synchro Repla:Y Alexandrite + Nd YAG cihazıdır.

Nd Yag Makineleri Hakkında

En iyi lazer epilasyon cihazı göreceli bir kavramdır. Her lazer epilasyon cihazı ‘nın teknolojisine yönelik gücü meydana geldiği, zayıf durumlar geldiği durumlar söz konusudur. Ayrıca her aygıt her cilt tipi için ideal olmayabilir. Alexandrite lazer, Nd Yag lazer ve Diode lazer ‘lerle daimi epilasyon sağlandığı FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) aracılığıyla onaylanmıştır. Arasında tesir mekanizmaları ve uygulama şekilleri tarafından değişiklikler vardır.

Nd Yag makineleri

Lazer Epilasyon

Bu arada benzer prensiple personel çeşitli marka lazer epilasyon cihazları içinde da çeşitli bilişim ve performans farklılıkları yer almaktadır. Örneğin bir markaya ilişkin Alexandrite lazer epilasyon cihazı yüz kıllarında yüksek başarı sağlarken, bacak kıllarında son derece çok başarılı diğer bir marka aygıt bir takım bireylerde yüz kıllarını termine ederek hepten arttırabilmektedir. Lazer epilasyon işleminden etkili netice alınabilmesi için hangi bilişim ya da marka olursa olsun uygulama ehil ve profesyonel kişiler aracılığıyla yapılmalıdır. Tıbbi işlemlerde neticeleri etkileyen pek fazla parametre vardır ve deneyim çok başarılı neticeler çok mühimdir.

Mavi Işık, Fotoepilasyon

Web sitelerinde ve çeşitli reklamlarda genellikle lazer epilasyon cihazı olarak lanse edilen IPL epilasyon cihazlarının çalışma prensibi farklıdır, şunlar gerçek lazer değildir. Uygulama yapılmış olan bölgeye yoğunlaştırılmış ışık enerjisi gönderirler. IPL epilasyon cihazlarının gönderdiği ışık lazer gibi dağılmadan ilerlemez, dokuya temas ettikten sonra dağılır. Gücü lazer epilasyon cihazları ‘na yönelik daha azdır. Bu nedenle kıl köklerini tam anlamıyla tahrip etmeyip yalnızca zayıflatırlar. Ehil kişiler aracılığıyla kullanılmak kaydıyla bilişim üreten dünyaca meşhur marka cihazlarla çok başarılı neticeler alınabilmektedir. Ülkemizde çoğunlukla fazla düşük mevduat maliyetli Çin ya da Uzakdoğu üretimi cihazlar kullanılmaktadır. Yaygın olarak kuaför ve güzellik salonu gibi işletmelerde kullanılan bu tür cihazlarla daimi neticeler alınması çok zordur.

IPL cihazlarla da lazer epilasyon cihazları ‘nda meydana geldiği gibi gerçek çalışılmadığı halde ciltte yanık ve daimi leke oluşma riski vardır. IPL cihazları ciltteki bir takım pigmente lezyonların tedavisinde, çillerin giderilmesinde etkili olarak kullanılabilir, fakat profesyonel kullanım şarttır. En kıymetli varlığınız meydana gelen vücudunuza müdahale edecek kişileri gelişigüzel seçmemeniz, bu konuyla alakalı fazla titiz davranmanız önerilmektedir.
IPL epilasyon cihazlarında el ünitesinin uygulama anında cilde temas etmesi amacıyla hijyen koşullarına önem gösterilmelidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.