Nd Yag Lazer Kılcal Damar Tedavisi

Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer Kılcal Damar Tedavisi‘nde gelişmiş teknolojinin bir ürünü olarak gerek tıbbi gerekse cilt bakımı gibi işlemlerin en mükemmel biçimde gerçekleştirilebilmesine ve yine aynı şekilde mükemmel sonuç elde edilmesine eşsiz katkı sağlayan lazer cihazlar gelişmiş özellikleri sayesinde pek çok kolaylığı mümkün hale getirmektedir. Nd yag lazer cihazları birden fazla özelliğe sahip olmaları nedeniyle birden fazla amaç için rahat bir kullanıma sahiptirler. Pek çok tedavi gerektiren sağlık problemlerinde gelişmiş özellikteki Ng Yag Lazer cihazlardan faydalanılmaktadır. Nd yag lazer kılcal damar tedavisi neticesinde de istenilen sonucu elde etmek kolaylıkla mümkün olmaktadır.

Excel V İşleyişi İle İlgili Bilgi

Yüzde bulunan kılcal damarların çatlamaları, cilt yüzeyine yakın konumda olan damarların genişleyerek görünür bir biçime gelmesi nedeniyle ortaya çıkan cilt problemlerine yönelik olarak Nd yag lazer kılcal damar tedavisi uygulanır. Burun kenarları, yanaklar ve çene bölgesi kılcal damar çatlamalarının sık bir biçimde görüldüğü yerleri oluşturmaktadır.

nd yag lazer kılcal damar tedavisi

Yüz Bölgesindeki Kılcal Damarlar Kimlerde Görülür?

Yüzde görülen kılcal damar problemlerinin toplumlarda görülme oranı civarındadır. Çocuklarda görülme oranı ise %2 civarındadır. Kılcal damar problemleri genellikle açık ten rengine sahip olan insanlarda görülmektedir. Yüz kısmında, kılcal damar sorunları 0,1-1 mm çaplı ince damarların artışı biçiminde meydana gelebilmektedir. Kimi zaman ise cilt beni görünümüne sahip olan kılcal damar genişlemeleri meydana gelebilmektedir. Bu tip problemler Nd yag lazer kılcal damar tedavisi ile giderilebilmektedir.

Hangi Nedenlerden Dolayı Yüzde Kılcal Damarlar Ortaya Çıkar?

Yüz bölgesinde meydana gelen kılcal damar problemleri, hassas yapıya sahip cilt, güneş ışınlarının sebep olduğu hasarlar, romatizmal hastalıklar, metabolik problemler, rozase hastalığı, aşırı östrojen salgısı, aşırı alkol tüketimi, genetik hastalıklar, kronik kortizon alımı gibi durumlara bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Nd yag lazer kılcal damar tedavisi ile çeşitli sebeplerden dolayı yüzde oluşan kılcal damar problemler giderilebilmektedir.

Nd Yag Lazer Kılcal Damar Tedavisi

Yüzde çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelen kılcal damar problemleri Nd yag lazer kılcal damar tedavisi ile başarılı bir şekilde giderilebilmektedir. Geçmiş zamanlardan günümüze farklı tedavi metotları kılcal damar tedavilerinde kullanılmıştır. Yüzdeki bu problemlerin başarılı sonuç veren Nd yag lazer kılcal damar tedavisi ile giderilmesi ile birlikte geçmişte kullanılan pek çok tedavi metodu terk edilmiştir. Kılcal damar tedavilerinde çoğunlukla bir veya iki seansta anlık olarak sonuç alınması mümkün olmaktadır. Ancak yüzde yaygın bir biçimde görülen kılcal damar tedavilerinde tam anlamıyla bir sonuç elde edilmesi için en az 4-6 seans gerekli olup kılcal damar seans aralıkları ise en az 3 haftada bir şeklinde olmalıdır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-makinalari linkinden faydalanabilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar