Nd Yag Lazer ile Cilt Gençleştirme

  • 26 Ağustos 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer İle Cilt Gençleştirme günümüz teknolojik etkisiyle kendine ve bakımına önem veren kişilerin sayısı eskiye göre artmıştır. Eskiden pek önem verilmeyen cilt bakımı ve tüy sorunları fotona nd yag lazer cihazı ile önem verilen sorunlar haline gelmiştir. Tüm estetik uygulamaları içerisinde benzersiz performanslarla kalıcı tedaviler yapan fotona nd yag lazer cihazı, birçok soruna aynı anda çözüm getirmektedir. Kaliteli tedavi yöntemleri ve sunduğu soğuk dalga boyları ile ödül alan bu cihaz, bütün dalga boylarının bir araya getirildiği ve nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulamasının da yapılabildiği tek cihazdır. Hassas lazer dalga boyları 532/1064 nm olarak kendi türü içinde en iyisidir. Bütün dalga boyları bir arada olduğu için fotona nd yag lazer cihazı ayarlanabilir özellikte olan bir epilasyon cihazıdır. Movie teknolojisi ile geliştirilen cihaz uzun ömürlüdür.

nd yag lazer ile cilt gençleştirmeFotona Nd Yag Lazer Cihazı ile Birçok Tedavi Aynı Anda Yapılmaktadır

Her lazer epilasyon işleminde aynı yöntemler kullanılmaz ve epilasyon işlemleri farklı makinelerle yapılır. Bu anlamda kendini geliştiren nd yağ lazer sistemi ürettiği fotona nd yag lazer cihazı ile tüm vücut ve cilt sorunlarını tek cihazla tedavi edebilmektedir. Bu cihazda kullanılan lazer ışınlarının tek renk ve belli tek bir şiddette olması nd yag lazer ile cilt gençleştirme işleminde elde edilen başarıyı artırmaktadır. Gelişmiş özellikleri ile derinlemesine etki ederek kalıcı çözümler sunar. Özel olarak hazırlanan ekipmanları ile lazer uygulanacak bölge öncelikle taranır ve nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulaması bu taramadan sonra yapılır. Bu işlemler özel işlemler olduğu için kesinlikle bir uzman tarafından yapılmalıdır.

Nd Yag Lazer İle Cilt Gençleştirme Herkese Rahatça Uygulanması ile Dikkat Çekmektedir

Diğer lazer epilasyon sistemlerinin çoğunda açık tenli kişilere yapılan operasyonlarda başarı sağlanırken koyu tenli kişilerde pek başarı sağlanamaz. Ancak nd yag lazer ile cilt gençleştirme operasyonu tüm cilt tiplerine uygulanmaktadır ve kalıcı başarılar elde edilmektedir. Özellikle koyu tenli kişilerde daha fazla başarı sağlanması da ayrı bir özelliğidir. İşlem yapılan kişilerde nd yag lazer ile cilt gençleştirme tedavisi sonrasında kızarıklık oluşmaması için cihaza soğuk hava yerleştirilmiştir.

Fotona Nd Yag Lazer Cihazı ile Sağlanan Avantajlar

Tüm cilt tiplerine ve her cilt rengine rahatlıkla uygulanabilen bu yöntem ile kesin çözümler sağlanmaktadır. İşlem sonrasında herhangi bir yan etkisi olmayan fotona nd yag lazer cihazı başarılı işlemleri ile herkesin tercih ettiği uygulama haline gelmiştir. Daha fazla bilgi almak için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-ozellikleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar