Nd Yag lazer hangi cilt tipine uygundur?

Yorum Yok
 
  • Nd Yag Lazer tüm cilt tipleri (I – VI tipler) için kullanılabilir.
  • Koyu veya bronzlaşmış ciltte etkili olduğu bilinmektedir.

Nd Yag lazer hangi cilt tipine uygundur?

Nd Yag lazer hangi cilt tipine uygundur?

Hangi Bölgelere Uygulanır?

Göz etrafı ve mukoza dışındaki bütün beden bölgelerine lazer uygulanabilir.

Kimlere Uygulanmaz?

Kalp pili, plak ya da çivi stilinde metal takma taşıyanlarda,
Işığa alerjisi ya da hassasiyeti olanlarda (lupus rahatsızlığı),
Hamilelik sırasında
Son 6 ay içerisinde isotretinoin kullanmış hasta olanlarda,
Bölgede lokal enfeksiyon varlığında,
Epilepsi hastalarında,
Ağır kalp rahatsızlığı olanlarda,
Şüpheli pigmente lezyonu meydana gelen kişilerde,
Altın, tetrasiklin, a vitamini, izotretinoin, antikoagülan tedavisi meydan hasta olanlarda,
Son 4 hafta içerisinde bronzlaşmış kişilerde,
12 yıl altında,
Son 15 zaman içerisinde kimyasal-mekanik işlemler (peeling) yapılmış kişilerde.

Ağrı Olur mu?

Hafif sinek ısırığı stilinde bir ağrı olabilmektedir gerekirse lokal ağrı önleyici kremler ve buz uygulaması yapılabilir.

Tedavi Zamanı var mıdır?

Merkezimizde yer meydan 2 çeşitli lazer cihazı yardımıyla yaz ve kış mevsim farkı olmaksızın sene süresince her vakit lazer epilasyon yapılabilir.

İz Kalır mı?

Lazer tedavisinden ardından daimi iz kalma olasılığı fazla düşüktür. Çeşitli ve hassas ten yapısına sahip meydana gelen kişilerde kızarıklık, kabarma ve kabuklanma benzeri belli bir süre farklılıklar oluşabilir, bu etkiler 1 hafta içerisinde kaybolabilir.

Lazer Tedavisi Süresi Nedir?

Lazer tedavisi epilasyon için aniden fazla oturum şeklinde uygulanır. Tedavi seansları en az 2-4 hafta aralıklar ile asgari 5-7 oturum uygulanır.

Yan Etkileri Nelerdir?

Lazer epilasyon gerçek uygulandığı halde iz bırakmaz. Lazer epilasyon uygulaması sonrasında ciltte kızarıklık görülmesi beklenen bir vaziyettir. Normalde uygulamadan birden çok saat ardından bu kızarıklıklar tamamıyla yok olabilir. Lazer epilasyon sonrasında bireyin güneşlenmesi ya da solaryuma girmesi şeklinde, ciltte açık ya da koyu renklenmeler görülebilir.

Tedavi Ne kadar Sürer?

Cilt tipine ilişkili olarak lazer tedavisi düşük dozlarda başlanır, böylelikle ciltte meydana gelebilecek mümkün farklılıklar gözlemlenir. Ardından tedaviye verilen cevaba yönelik doz arttırılır. Bu sebeple önce oturum nihayetinde olabilecek farklılıklar ve düzelmeler ilerleyen seanslarda ek olarak gösterişli duruma dönecektir. İlk seansla beraber şuanki tüylerde %50 ye varan bir azalma görülecek ve her seansla beraber azalma aynı ritimde devam edecektir. Vasat ten tipi ve tüy yapısına yönelik 6 ile 10 oturum içinde tedavi sonuçlanacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.