Nd Yag Lazer Fotona

  • 14 Ağustos 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer Fotona ile ilgili olarak epilasyon denilince akla tüylerden arındırılmış pürüzsüz, ışıl ışıl bir cilt gelmektedir. İstenmeyen tüylerden arındırılmış bir cilde hiç şüphesiz her birey sahip olmak ister. Talep böyle büyük olunca da devreye teknoloji girmekte ve bireylerin beklenti seviyesi yükseldikçe teknolojik gelişmelerde on göre boyut kazanır. Işıltılı pürüzsüz bir cilde kavuşma arzusu duyanlar için geliştirilmiş yeni nesil nd yag lazer fotona cihazı bu beklentileri büyük ölçüde karşılamaktadır. Çeşitli cilt sorunlarının giderilmesinde ve dövme silme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde mükemmel bir sonuç sağlanması konusunda hiç şüphesiz nd yag lazer alexandrite farkı öne çıkmaktadır.

Nd Yag Lazer Özellikleri

Her lazer epilasyon sistemi aynı lazer sistemi kullanılarak uygulanmaz. Aksi taktirde istenen başarı elde edilemez. Lazer epilasyon uygulamasında kullanılmakta olan lazer sistemleri ve bu sistemlerin etki alanları, özellikle kullanımı tercih edilen sistemler Diode Lazer (Soprano ICE) ve Alexandrite lazer, ND-Yag Lazer olarak öne çıkmaktadır.

nd yag lazer fotona

Nd Yag Lazer Alexandrite Farkı

Epilasyonda Nd yag lazer alexandrite farkı 755 nm dalga boyu etki alanına sahip olması ve koyu kıl kökü ile açık renkli tende mükemmel sonuç sağlamasıdır. Nd yag lazer fotona epilasyonda mükemmel sonuç elde etmek isteyenler için son derece ideal bir cihaz olma özelliğine sahiptir.

Lazer Işınları Nasıl Bir Etki Yaratır?

Farklı sistemlere sahip olan nd yag lazer fotona ve pek çok cilt problemi ile epilasyon konusunda da mükemmel bir sonuç sağlama konusundan öne çıkan nd yag lazer alexandrite farkı belirginlik göstermektedir.

Nd Yag Lazer Epilasyonu Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Nd Yag lazer sisteminin içinde yerini alan nd yag lazer fotona  ve pek çok özelliği ile nd yag lazer alexandrite farkı olan oldukça ilgi çekici düzeydedir. Kılların bulunduğu her bölge için bu lazer epilasyon sistemlerinin kullanılması son derece uygun dur. Nd yag lazer alexandrite farkı çok ciddi bir düzeyde olmadığı gibi Nd yag lazer fotona kullanımı da amacına göre mükemmel sonuç elde edilmesine imkan sağlamaktadır. Koltuk altı bölümü, bacaklar, boyun bölgesi, genital bölge, el üzeri, dekolte bölgesi, yüzde dudak üstü ve çene bölgesi ve de şakaklar, favori çizgisi benzeri bölgelerde güvenle nd yag lazer fotona kullanılabilmektedir. Ancak bazı epilasyon bölgesi kullanımlarında nd yag lazer alexandrite farkı öne çıkmaktadır. Nd Yag Lazer sistemleri epilasyondan çeşitli cilt lezyonlarında kullanılmakta olup mükemmel sonuçlar elde edilmesine ciddi katkılar sağlamaktadır. Yeni nesil Nd Yag Lazer sistemleri sayesinde minimum cilt problemi. Detaylı bilgi için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-ozellikleri adresini ziyaret edin.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar