Nd Yag Lazer Epilasyon Yüz

  • 8 Ağustos 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer Epilasyon Yüz konusu ile ilgili olarak dış görünüşüne ve güzelliğine önem veren kişilerin sayısı arttıkça bu anlamda verilen hizmetlerin sayısı da artmaktadır. Bu anlamda kendini geliştiren lazer sisteminde nd yag lazer cihazı özellikleri geliştirilerek daha kaliteli lazer epilasyon hizmeti sunulmaya başlanmıştır. Tüm vücuda uygulanabilen bu sistemle isteyen herkesin nd yag lazer epilasyon yüz uygulaması yapılabilmektedir. Bu uygulama ile her türlü cilt problemi de çözümlenmektedir. Bu epilasyon sisteminin gelişmesi ile epilasyona pek sıcak bakmayan erkeklere de nd yag lazer epilasyon yüz uygulaması yapılabilmektedir. Özel üretilen lazer epilasyon cihaz ile cilt yüzeylerine lazer ışınları uygulanarak yapılır. Bu işlemlerin hepsi kesinlikle bir uzman tarafından yapılmalıdır. Geliştirilen nd yag lazer cihazı ile tek seferde bütün işlemlerin yapılabilmesi özelliği getirilmiştir. Bu sayede hasta birden fazla lazer uygulamasını tek cihazla yaptırabilmektedir.

nd yag lazer epilasyon yüz

Nd Yag Lazer Cihazı ile Tüm Bölgeye Epilasyon Yapılabilmektedir

Geliştirilen lazer sistemi ile istenilen her bölgeye epilasyon uygulanabilmektedir. Genellikle hem kadınlar hem erkekler tarafından nd yag lazer epilasyon yüz kısmına uygulatılmaktadır. Tek renkli lazer ışını sayesinde büyük bir etki gösteren epilasyon cihazı ile istenmeyen tüyler, kıllar, ciltteki kırışıklıklar, benler, dövmeler ve buna benzer bütün cilt problemleri nd yag lazer epilasyon yüz kısmına uygulanarak kalıcı etkiler sağlanmaktadır. Ayrıca tüm cilt tiplerine de uygun olması sebebiyle, koyu tenli cilt sahibi olan kişilerde de nd yag lazer cihazı büyük etki göstermektedir. Diğer lazer sistemlerinde sadece açık tenli cilt tipine sahip kişilere yapılan lazer uygulaması koyu tenlilerde başarıya ulaşmamıştır. Ancak geliştirilen ve birçok özelliğe sahip olan nd yag lazer cihazı ile aynı anda her türlü lazer epilasyon yapılmaktadır. Bu da bu cihaza ve işlemlerine olan talebi artırmaktadır.

Nd Yag Lazer Cihazı 3 Farklı Çeşidiyle Birçok Farklı Hizmet Sunar

Nd yağ lazer sistemi Diode, Alexandrite ve Nd yağ lazer olmak üzere üç farklı şekilde hizmet vermektedir. Uygulanacak olan nd yag lazer epilasyon yüz için hastaya hangi sistem uygunsa o sistem seçilmektedir. 3 ayrı cihaz da tüm cilt tiplerinde herhangi bir yan etki bırakmadan uygulanabilmektedir. İşlem esnasında hastanın cildinde herhangi bir kızarıklık olmaması içi nd yag lazer epilasyon yüz ve diğer epilasyon cihazlarında uç kısma özel soğutucular eklenmiştir.

Nd Yag Lazer Epilasyon Yüz Epilasyonu ile Tertemiz Bir Cilde Sahip Olmak Artık Mümkün

Bu epilasyonun tüm cilt tiplerine uygulanabilmesi en büyük avantajıdır. Ayrıca hem koyu ciltlerde yapılan işlemlerde hem de açık tenlilere yapılan işlemlerde herhangi bir yanık veya yara izi bırakmamaktadır. Her işleminde FDA onayı alması da ne kadar güvenli olduğunun kanıtıdır. Bu sistemin diğer özellikleri için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-nasil-uygulanir adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar