Nd Yağ Lazer Epilasyon Nedir?

  • 5 Ağustos 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yağ Lazer Epilasyon Nedir? Sorusu ile ilgili günümüzde birçok lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır fakat hepsi tamamen çözüm sunmadığından dolayı kişilerin aklında nd yağ lazer epilasyon nedir sorusunu bırakmaktadır. Bayan ve erkek kıl kökleri biraz farklı olsa da yine de çözüm üretmektedir. Epilasyon cihazının nasıl bir olanak sağlar diye soracak olursanız, kıl köklerine kadar inen lazer ışınları kökteki oluşumu sağlayan tüm yapıyı yakarak yok eder. Böylece sorunu kökten çözmüş olursunuz. Kıl kökünün beslenmesinin önüne geçecek malzemeler kullanmanız doktorlar tarafından tavsiye edilir. Lazerden çıkan ışınlar sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün. Geçici bir çözüm olan epilasyon böylelikle nd yağ lazer epilasyon nedir sayesinde kalıcı bir çözüm üretiyor.

Nd Yağ Lazer Epilasyon Nedir ve Avantajları Nelerdir?

nd yağ lazer epilasyon nedir

Yaz, kış demeden vücudunuzu pürüzsüz bir hale sokmak nd yağ lazer epilasyon nedir konusunu araştırmakla mümkün. Her seansta farklı tedaviler uygulayarak istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. En fazla sekiz hafta içerisinde kalıcı çözüm olarak kullanacağınız nd yağ lazer epilasyon nedir uygulaması vücudunuz üzerinde herhangi bir yanık izi bırakmadan tedavi işlemini tamamlayacaktır. Diğer lazerlerden farkını soracak olursanız, bazı lazer teknolojileri sadece tüylerin üst kısmını alabilir ve daha derine ulaşamaz. Böylelikle kıl köklerine ulaşamayan bir lazer makinesi kalıcı bir çözüm üretmez. En geç altı ay içerisinde kıl kökleri tekrar beslenerek ortaya yeni tüyler çıkabilir. Bunların önüne geçebilmek için mutlaka nd yağ lazer epilasyon nedir hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Epilasyon Seans Süreleri ve Nd Yağ Lazer Epilasyon Nedir Sorusu Hakkında Bilgi

Kıl kökleri en çok terden ve sıcaktan beslenmektedir. Doğu bölgelerindeki hava sıcaklığından dolayı oradaki insanların kıl kökleri daha kalın ve serttir. Bunun sebebi ise oradaki hava sıcaklığının daha yüksek olmasıdır. Eğer kıl kökleriniz yeterince kalın değilse en geç 4 ile 6 hafta içerisinde tedaviniz tamamlanır ve cildiniz pürüzsüz bir hal alır. Fakat tüyleriniz kalın ve sertse bu durum gittikçe uzayabilir en fazla 6 ile 8 hafta arasında bir epilasyon seans planı çizilir. Hekim tarafından uygulanan nd yağ lazer epilasyon nedir tedavisi böylece tamamlanmış olur.

Nd Yağ Lazer Epilasyon Nedir Epilasyonuna Girmeden Önce Yapılması Gereken Hazırlıklar

Birkaç gün öncesinden tüyler jilet yardımıyla temizlenebilir. Kıl köklerinin ucu görünecek halde kesilmesi hekimin işini kolaylaştıracak ve seans sürelerini daha az sayıya indirerek sizlerin de bütçesini daha güvenli bir şekilde tutmasını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-nedir sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar