Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı

  • 2 Ağustos 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazı konusu ile ilgili olarak Nd yag lazer güzellik için vazgeçilmez bir teknolojidir. Vücudun birçok bölgesinde kullanılabilen nd yag lazer yöntemi oldukça hızlı sonuç verir. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme yöntemi gibi istenmeyen tüylerden kurtulma da dahil olmak üzere birçok uygulama yapılabiliyor. Tüm bu uygulamalar nd yag lazer epilasyon cihazı ile gerçekleştiriliyor. Oldukça güvenilir ve hızlı bir tasarım olan nd yag lazer epilasyon cihazı devrim niteliğindedir. Nd yag lazer epilasyon cihazı 1444 nm dalga boyu sayesinde yağ hücrelerini yok edebilme özelliği ile vücudun kolay bir biçimde şekillenmesini sağlayabiliyor. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme yöntemi de başarılı biçimde sonuçlandırılır.

nd yag lazer epilasyon cihazı

Nd Yag Lazer Epilasyon Cihazının Çalışma Yöntemi

Sıradan lazer tekniklerinden daha gelişmiş bir yöntem olan nd yag lazer epilasyon yöntemi her uygulamada kesin sonuçlara ulaştırır. Tüm bu başarılı sonuçlara ulaşabilmek için çok uzun zaman harcamaya gerek bırakmayan nd yag lazer epilasyon cihazı cilt sıkılaştırma koltuk altı terlemesi cilt şekillendirme gibi güzelliğe dair pek çok uygulamayı gerçekleştirebiliyor. Nd yag lazer epilasyon cihazı 1064 nm / 532 nm dalga boyu ile kullanılıyor. Nd yag lazer epilasyon cihazı tek bir yöntem ile birden fazla problemi çözme imkanını hastasına sunuyor.

Nd Yag Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Bir geliştirilmiş olmasına rağmen herhangi bir yan etkisi bulunmayan nd yag lazer epilasyon yöntemi açık ya da koyu tonda olan her cilt tipi için uygulanabilir sağlıklı bir yöntemdir. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulaması sonrasında ciltte bulunan ton farklılıkları ortadan kaldırabiliyor. Bunun yanı sıra ciltte oluşan özellikle güneş ve hamilelik lekeleri de kolaylıkla giderilebilir. Tedavinin başarıya ulaşabilmesi için tedaviye sonrasında hastaların bir süre güneş ile doğrudan temas etmesi önlenmelidir. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulaması yaptırmak isteyenler cilt tipinin de hassasiyetine dikkat ederek uygulama öncesinde solaryum gibi yöntemlerden uzak durmalıdır.

Nd Yag Lazer Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Ciltte bulunan problemleri genellikle tek seansta çözebilen yöntem cilt tipinin hassasiyetine ve ciltteki problemlere de bağlı olarak 3-4 seansta uygulama tamamlanabilir. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme yöntemi uygulandıktan sonra birkaç saat kadar ciltte kızarmalar gözlenebilir. Fakat bu geçici bir durumdur. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulamasından sonra birkaç saat geçince uygulama ile ortaya çıkan kızarıklıklar kaybolacaktır. Böylece hasta sosyal hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Daha detaylı bilgi edinmek için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-makinalari bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar