Nd Yag Lazer Epilasyon

Yorum Yok
 

Nd YAG uzun atım lazer bronzlaşmış ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Hızlı tekrarlama oranları ve geniş kapsama alanları vücudun geniş alanlarına hızla uygulanmasını sağlıyor. Ama bu lazeri kullanmış hastalar tedavi sürecinde daha fazla rahatsızlık hissettiklerini bildirdi. Bu lazer diğer lazerlere göre, aynı zamanda açık renkli veya ince tüyler için daha az etkilidir.

Nd Yag lazer epilasyonNd Yag lazer epilasyon

Lazer epilasyon kabul görmeyen tüylerin daimi olarak yok edilmesinde lazer ışınlarının kullanılmasıdır. Lazer epilasyon tedavisi bütün beden uygulamasının yanısıra en sık yapıldığı bölgeler; bacak, kol, genital, bikini, yer altı bölgeleridir.

Lazer Epilasyonda 2 Lazer

Günümüzde epilasyon, kılcal damar ve varis tedavisinde en fazla kullanılan lazer araçları ALEXANDRİTE ve ND-YAG lazer cihazlarıdır.

Bu cihazlar ile lazer epilasyon bütün cilt tiplerinde etkilidir ve kısa zamanda kabul görmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. 2 aygıt ile mevsime ilişkili olmaksızın sene süresince (yaz ayları iç) epilasyon yaptırabilrsiniz. Lazer epilasyon işlemi öncesinde cilt tipiniz belirlenerek test atışı yapılmakta, tedavi müddeti ve seanslar planlanmaktadır.

Cynosure Alexandrite Lazer

Alexandrite lazer üstünde kuvvetli bir soğutma sistemi yer almaktadır. Bu sistem lazer atışı yapılmış olan cilt bölgesini soğutur. Soğutma işlem anında acı duymamanızı sağladığı için yüksek enerjiyle tüy köklerinizin yakılarak yok olması sağlanır. Bunun yanısıra cilde temas etmemesi ile beraber 3 ile 300 milisaniye dalga boylarında meydana geldiği için ince ve kalın tüyü görebilir. Bu sayede vücudun her noktasında kullanılabilir.

Cynosure ND-YAG Lazer

1064 nm dalga boyu yardımıyla Esmer ve bronz tenlilerde kolayca kullanılabilir.

Yazin kullanılmasında herhangi bir mahzur yoktur,bununla birlikte ek olarak uzunca dalga boyu yardımıyla kılcal damar tedavisinde nihai derece etkilidir

Tedavi Başarı Oranı

Kişilerin cilt tiplerine, kıl foliküllerine ve yapısal özelliklerine yönelik tedavi neticeleri çeşitlilik gösterebilir. Genel başarı oranı %80-100 içinde değişmektedir. Oldukça başarılı bir tedavi ile hasta kişi tatmini sağlanır. Bireylerin cilt nitelikleri (cilt nem oranı,güneşe hassaslık benzeri) lazer epilasyon başarısında önem taşır. Tedavinin önce evresinde test atışları yapılır. Bireylerin cilt tipi ve tüy özelliklerine yönelik tedavi şeması tertip ederek başarı oranı arttırılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.