Nd Yag lazer epilasyon

Yorum Yok
 

Nd YAG uzun atım lazer bronzlaşmış ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Hızlı tekrarlama oranları ve geniş kapsama alanları vücudun geniş alanlarına hızla uygulanmasını sağlıyor. Ama bu lazeri kullanmış hastalar tedavi sürecinde daha fazla rahatsızlık hissettiklerini bildirdi. Bu lazer diğer lazerlere göre, aynı zamanda açık renkli veya ince tüyler için daha az etkilidir.

Nd Yag lazer epilasyonNd Yag lazer epilasyon

Lazer epilasyon kabul görmeyen tüylerin daimi olarak yok edilmesinde lazer ışınlarının kullanılmasıdır. Lazer epilasyon tedavisi bütün beden uygulamasının yanısıra en sık yapıldığı bölgeler; bacak, kol, genital, bikini, yer altı bölgeleridir.

Lazer Epilasyonda 2 Lazer

Günümüzde epilasyon, kılcal damar ve varis tedavisinde en fazla kullanılan lazer araçları ALEXANDRİTE ve ND-YAG lazer cihazlarıdır.

Bu cihazlar ile lazer epilasyon bütün cilt tiplerinde etkilidir ve kısa zamanda kabul görmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. 2 aygıt ile mevsime ilişkili olmaksızın sene süresince (yaz ayları iç) epilasyon yaptırabilrsiniz. Lazer epilasyon işlemi öncesinde cilt tipiniz belirlenerek test atışı yapılmakta, tedavi müddeti ve seanslar planlanmaktadır.

Cynosure Alexandrite Lazer

Alexandrite lazer üstünde kuvvetli bir soğutma sistemi yer almaktadır. Bu sistem lazer atışı yapılmış olan cilt bölgesini soğutur. Soğutma işlem anında acı duymamanızı sağladığı amacıyla yüksek enerjiyle tüy köklerinizin yakılarak yok olması sağlanır. Bunun yanısıra cilde temas etmemesi ile beraber 3 ile 300 milisaniye dalga boylarında meydana geldiği amacıyla ince ve kalın tüyü görebilir. Bu sayede vücudun her noktasında kullanılabilir.

Cynosure ND-YAG Lazer

1064 nm dalga boyu yardımıyla Esmer ve bronz tenlilerde kolayca kullanılabilir.

Yazin kullanılmasında rastgele bir mahzur yoktur,bununla birlikte ek olarak uzunca dalga boyu yardımıyla kilcal damar tedavisinde nihai derece etkilidir

Tedavi Başarı Oranı

Kişilerin cilt tiplerine, kıl foliküllerine ve yapısal özelliklerine yönelik tedavi neticeleri çeşitlilik gösterebilir. Genel başarı oranı %80-100 içinde değişmektedir. Oldukça Başarılı bir tedavi ile hasta kişi tatmini sağlanır. Bireylerin cilt nitelikleri (cilt nem oranı,güneşe hassaslık benzeri) lazer epilasyon başarısında önem taşır. Tedavinin önce evresinde test atışları yapılır. Bireylerin cilt tipi ve tüy özelliklerine yönelik tedavi şeması tertip ederek başarı oranı arttırılır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.