Nd Yag Lazer Dövme Silme

  • 30 Temmuz 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer Dövme Silme konusu ile ilgili olarak bilindiği üzere dövme cilt üzerinde bir ömür kalabilen bir uygulama olma özelliğine sahiptir. Ancak günümüzde teknolojinin de gelişimiyle birlikte dövme ve cilt üzerinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşmuş olan lekelerin yok edilmesi mümkün olmaktadır. İşte teknoloji harikası olan ND yag lazer dövme silme imkanın yanı sıra birçok cilt lekesini yok etme imkanı sağlıyor. Mükemmel özelliklerin bir araya toplandığı nd yag lazer fotona pürüzsüz bir cilt bakımı sağlanmasına imkan veriyor.

Nd Yag Q-Switch Lazer

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan lazer cihazı ışınları tek dalga boyundan meydana gelmektedir. Böylece cildin içerisindeki hedef bölgeye yüksek ısı oluşumu sağlar. Bu fiziksel özelliği sahip olan ND yag lazer dövme silme işleminin yanı sıra cilt üzerindeki çeşitli lekeleri silerek yok eder. Eğer kanda bulunan hemoglobin lazer ışığı ile hedeflenmiş durumda olursa, ciltte bulunan damar problemleri ve damarlanma nedenli cilt sorunları da kolaylıkla giderilmektedir. Farklı yönde ciltteki melanin pigmenti hedeflendiği taktirde cilt lekeleri tedavi edilir olmaktadır. Bir diğer cihaz ise nd yag lazer fotona mükemmel cilt bakımları için en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Nd Yag Q-Switch Lazer, cilt lekelerine özelleşmiş lazerlerden biri olup ND-Yag tipi lazerlerden biridir. ND-Yag lazer en ince tüyler üzerinde dahi etkili sonuçlar vermektedir. Nd yag lazer dövme silme için en çok tercih edilen cihaz olma özelliğine sahiptir.

nd yag lazer dövme silme

Nd-Yag Lazerin Özellikleri

Çeşitli cilt problemleri üzerinde başarılı sonuçlar ortaya koyan nd yag lazer fotona ve Nd Yag Q-Switch Lazer, ND Yag lazer tipi lazerlerdir. ND -Yag lazerler ise 532 ve 1064 nm olmak üzere çift dalga boyu içermekte olan lazerler olma özelliğine sahiptirler. Oldukça yüksek bir enerjiye sahip olan bu lazerler, bu özellikleri sayesinde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip durumdadırlar. Üstün teknoloji harikası ND Yag lazer dövme silme dahil pek çok cilt sorununa çözüm oluyor.

Nd-Yag Lazer Uygulama Alanları

Teknolojinin mükemmel ürünleri olma özelliğine sahip olan ve örümcek damar, siğil, akne gibi pek çok cilt problemi tedavisinde kullanılan  nd yag lazer fotona ve Q-Switched Nd-Yag Lazer iki farklı fakat mükemmel sonuçlar veren cihazlardır. Nd Yag lazer dövme silme ve daha pek çok cilt problemini giderme imkanı sunan Q-Switched en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Q-Switched Nd-Yag Lazer uygulama alanları arasında Doğum lekeleri, Akne lekeleri, Hiperkertozlar, yaşlılık lekeleri, çiller, Melazma, Cafeola lekeleri yer alır. Nd yag lazer dövme silme konusunda da mükemmel sonuç verir. Ayrıca çeşitli damar problemlerinde de oldukça etkili sonuçlar sağlamaktadır.

Nd Yag Lazer ile Gerçekleştirilen Tedavilerin Hepsi İyi Sonuç Verir mi?

Çeşitli cilt sorunları üzerinde kullanılan nd yag lazer fotona  ve Switched Nd-Yag Lazer cihazlar, hedeflenen amaçlar üzerinde başarılı sonuçlar verirler. Fakat nd yag lazer fotona ve Switched Nd-Yag Lazer cihazlar kullanımıyla da olsa her cilt probleminde başarılı sonuç elde edilmesi oldukça zordur. Çünkü her tedaviyi etkileyen yaş, cilt tipi gibi çeşitlilik gösteren faktörlerin varlığı söz konusudur. Daha fazla bilgi için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-q-switch-lazer linkinden yararlanabilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar