Nd Yag Lazer Cihazı

  • 24 Temmuz 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer Cihazı ile ilgili Dünya genelinde kabul gören statülerden olan FDA onaylı bir lazer epilasyon cihazı olan nd yag lazer cihazı, 1064nm dalga boyuyla derinin en derinlerine etki eden bir epilasyon cihazıdır. Hemen hemen her renk tonundaki derilerde güvenli ve başarılı bir şekilde kullanılabilir. Boyutu 4mm’ye varan varislerde kullanılması için de FDA onayı almıştır. Nd yag lazer cihazı, özellikle en zor alanlar olan yüz ve sırt bölgelerindeki başarısı, yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilmesi ve bronz tenlerde bile güvenle kullanılabilmesi özellikleri nedeniyle uzmanlar tarafından sürekli tercih edilmesini sağlamıştır.

nd yag lazer cihazıNd Yag Lazer Cihazı

Diğer epilasyon cihazlarına göre derinin daha derinlerine inmeyi başarabilen nd yag lazer cihazı, bu özelliği nedeniyle operasyon sırasında hastada ağrı ve acıya sebep olabilir. Özellikle koyu tondaki renk tenlerinde kullanılabilen cihaz, uzman kişiler tarafından kullanıldığında cilde hiç bir zarar vermez. Nd yag lazer cihazı, diğer lazer epilasyon cihazlarında olduğu gibi sonuca en çabuk ulaşılan ve en verimli olan sistemdir.

Nd Yag Lazer Cihazı ve Epilasyon İşlemi

Epilasyon operasyonlarında en önemli konu kişinin, işini bilen bir uzmana görünmesidir. Uzmanla yapılan tetkiklerden sonra kişinin epilasyona uygun bölgelerinden operasyona alınması ve uygulama alanlarının saptanması gerekir. Sarı ve ince tüylü bölgeler epilasyona müsait değilken, siyah ve kalın telli bölgelerin epilasyona uygun olması bu duruma örnek gösterilebilir. Nd yag lazer cihazının bu alanlarda başarılı bir işlem sağlaması ve bronz tenlerde de kullanılabilmesi uzmanlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Nd Yag Lazer Kılcal Damar Tedavisi

Bilinen diğer lazer cihazların aksine kullanım alanının daha fazla olduğu nd yag lazer cihazı, varis ve kılcal damar tedavilerinde de kullanılabilir. Nd yag lazer kılcal damar tedavisi sırasında nd yag lazer cihazı kıl köklerindeki kılcal damarlara lazerle hasar verilerek epilasyon yapılan bölgedeki kıl ve tüylenme önlenir. Nd yag lazer kılcal damar tedavisi, nd yag lazerin derinin daha alt tabakalarına etki edebilmesi ile mümkün olmuştur. Nd yag lazer kılcal damar tedavisi sırasında duyulabilecek ağrı ve acının şiddeti cihazın ısı eşiğinin düşürülmesi ile azaltılabildiği gibi, nd yag lazer kılcal damar tedavisi sırasında işlem yapılan cildin esnekliği ve ten rengi de kişi tarafından duyulan acı ve ağrının şiddetine etki etmektedir. Nd yag lazer kılcal damar tedavisi sırasında cildin kendini onarma ve yenileme özelliğinin devreye girmesiyle de operasyon gören kişinin memnuniyeti arttırılabilir. Nd yag lazer cihazı ve nd yag lazer kılcal damar tedavisi hakkında daha detaylı bilgi için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer-cihazi adresini ziyaret ediniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar