ND Yag Lazer Cihazı

Yorum Yok
 

Epilasyon noktasında birçok farklı otorite tarafından en kaliteli ve hızlı tedavi yöntemi olarak sayılan nd yag lazer cihazı, özellikle de kontakt soğutma sayesinde birçok farklı cilt adına tedavi imkânı vermektedir. Son derece etkili olan bu yöntem aynı zamanda güvenli ve ayrıcalıklı bir konfor imkânı sunmaktadır.Nd yag lazer cihazı, kontakt soğutma sistemi sayesinde ayrıca cilt tedavisinde hassas olan koyu ciltler için kalite ve konfor sunmaktadır. Aynı zamanda soğutma sistemi her lazer atışı içerisinde epidermise koruma sağlanmış olmaktadır.

 

 ND Yag Lazer Cihazı Tüyler İçin Nasıl Bir Etki Yapar?

 

Özellikle de ince tüyler adına her türlü bedendeki tüm kıl tiplerine müdahale imkânı veren nd yağ lazer cihazı, en ince ayrıntısına kadar inerek kusursuz bir epilasyon fırsatı vermektedir. Tüm otoriteler tarafından onaylanan nd yag lazer cihazı, kontakt soğutma sistemi tüm kıl ya da tüy sorunlarını hızlı bir şekilde bertaraf etmekte ve kaliteli bir tedavi imkânı sunmaktadır.

 

Aynı zamanda birkaç seans içerisinde her türlü tüyden kurutumla imkânı bulunmaktadır. Gerçek zamanlı bir çalışma sistemine dayalı olan bu kaliteli cihaz, bekleme gibi bir sorun yaşamadan anında müdahale edebilmektedir. Sorunun boyutuna göre yüksek lazer atış performansı ve üstelik çift dalga boyu sistem ile kusursuz bir tedavi imkânı vermektedir.

 

 ND Yag Lazer Cihazının Özellikleri Nelerdir?

 

Özellikle de çift dalga boyu sistem sayesinde her türlü ve zor sorunlarda bile etkili bir yöntemdir. Ergonomik tasarım soğutma sistemi ile hastalar açısından nd yag lazer cihazı, konforlu bir tedavi süreci garantisi vermektedir. Diğer taraftan çoklu uygulama hizmeti de sunmaktadır. Hem vasküler pigment tedavilerinde hem de epilasyon operasyonlarında kullanım fırsatı­ sunmaktadır. Üç metre kadar fiber uzunluk imkânı sayesinde hastalara kolay bir şekilde ulaşılabilmekte ve rahat bir tedavi süreci geçirmelerine olanak tanımaktadır.

 

Üstelik her atış başına her hangi bir maliyeti olmamasının yanında nd yag lazer cihazı, lamba ya da fiber gibi de her hangi bir maliyeti bulunmamaktadır. Her türlü cilt tiplerine eşit derecede uygulanabilen ve güvenli bir tedavi sürece sunan nd yag lazer cihazı, aynı zamanda ayarlanabilir sıcaklık opsiyonları ise 4 ila 20 santigrat derece arasında istenilen ısı imkânı ile işlem yapılabilir.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı