Nd Yag lazer avantajları

Yorum Yok
 
  • Bronzlaşmış veya koyu cilt tonları da dahil olmak üzere hemen hemen tüm cilt tipleri üzerinde çalışır.
  • Nd YAG 1064 nm sistemi koyu pigmentli ciltler için tavsiye edilir.
  • Birçok çalışma, bu lazerin uygulandığı alanlarda tüylerin büyümesinde önemli bir gecikme elde edildiğini göstermiştir.
  • Vücutun geniş alanlarına çok hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Nd Yag lazer avantajlarıNd Yag lazer avantajları

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon teknolojik gelişmelerden etkilenen sektörlerden bir tanesi de kozmetik dermatoloji sektörüdür. Gelişen teknolojinin bu sektördeki en yepyeni mahsulleri Alexandrite ve Nd:YAG Lazer Sistemleri enbaşta olmak üzere, lazer epilasyon sistemleridir.

Lazer Epilasyon Sistemleri Nasıl Çalışır?

Lazerler tespit edecek dalga boylarında ışık enerjisi yayarlar. Bu enerji kıl köklerinde yer alan melanin pigmenti aracılığıyla absorbe edilerek sıcaklık enerjisine dönüştürülür. Isı enerjisi kıl kökünün ısısının artmasına sebep olur. Isısı yükselen kıl kökleri yanarak tahrip olurlar ve bunun sonucu olarak tahrip meydana gelen kıl kökü tekrar kıl çıkaramaz. Lazer ışınları cilde uygulandıklarında yalnızca melanin pigmentleri aracılığıyla emildikleri amaçlı başka ten hücrelerine kayıp vermezler.

Yan Etkisi var mıdır?

Uygulama ardından daimi olmayan hafif yanmalar, kızarıklar, kabuklanma ve lekeler görülmesi normaldir. Şunlar kısa müddetli ve daimi olmayan etkilerdir. Ama uygulamanın hep uzman kişiler(dermatolog ve hekimler) aracılığıyla yapılmasına uyarı edilmelidir.

 

Kaç Seansta Sonuç Alınır?

Uygulama ifade edilecek bölgeye, bireyin ten ve kıl tipine ve lazer epilasyon uygulamasını gerçekleştirmekte kullanılan cihazın kalitesine yönelik değişmekle beraber; ortalamada 3-8 oturum arası oldukça başarılı neticelere ulaşılmaktadır.

Lazer Epilasyon ile Tamamen Kıllardan Kurtulmak Mümkün müdür?

Bir fazla lazer epilasyon sistemi kıl kökünü tahrip ederek daha zayıf ve az miktarda kıl çıkmasını olanağı sağlar. Daimi epilasyon amaçlı kıl kökünün kıl imalatını imkanı sunan papilla bölümünün yok edilmesi gerekiyor. Bunun içerisinde ilgili derinliğe civarı inebilecek lazer ışını lazımdır. Bu da lazer ışının dalga boyu konusunda bir vaziyettir. Son Zamanlarda Alexandrite tipi lazerler bu hedefle kullanılmaya uyumlu lazerlerdir. Bununla Birlikte lazer epilasyonun uygulanma vakti da büyük ehemniyet taşımaktadır. Zira tüylerin anajen, katojen ve telojen ismi verilen büyüme fazları vardır. Lazer epilasyon uygulanırken, tüylerin büyüme mertebesi iyileştirme müddetini ve başarısını direk etkilemektedir.

Oturum ne Kadar Sürmektedir?

Uygulama ifade edilecek bölgenin genişliğine ve kullanılacak sisteme ilişkili olarak değişir. Örneğin; bıyık ve çene bölgesi 5 dakika benzeri bir zamanda tamamlanırken, bütün bacak sahası 45 dakika benzeri bir zamanda tamamlanmaktadır.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.