Nd Yag Lazer

  • 23 Ağustos 2017
  • Blog
Yorum Yok
 

Nd Yag Lazer sağlık alanında gelişmelerin yaşanmasına katkılar sağlayan en önemli icatlardan biri lazerdir. Lazer uygulamasının yapılabildiği birbirinden farklı problem bulunmaktadır. Bu nokta en önemli cihaz olmaktadır. Bu lazer cihazı tek bir modelden oluşmamaktadır. Her problem için ayrı nd yag lazer cihazı kullanılmaktadır. Lazer uygulaması hafife alınabilecek bir uygulama değildir. Cihazın doğru kullanılmaması çeşitli problemlere yol açacaktır. Bu sebeple alanında tecrübeli ve sertifikalı kişilerden yardım alınması çok daha doğru olacaktır. Genellikle cilt problemleri için cilt yüzeyine uygulama yapan nd yag lazer cihazları, nd yag lazer ile cilt gençleştirme, epilasyon ve leke tedavilerinde hizmet vermektedirler.

nd yag lazer

Nd Yag Lazer Kullanım Alanları Nelerdir?

Bu son teknoloji cihazların her biri farklı problemlerin çözümünde kullanılmaktadır. Lekelerde, çatlaklarda, kırışıklık ve kılcal damar problemlerinde kullanılan modeli fotona nd yag lazer cihazı olmaktadır. Dövme silme noktasında bile kullanılabilen bu teknolojik cihazların en yaygın kullanım alanı lazer epilasyon olmaktadır. Lazer epilasyon için nd yag lazer dışında farklı cihazlarda kullanılabilmektedir. Fakat en güvenilir cihaz epilasyon cihazları olmaktadır. Bunun sebebi diğer lazer uygulamalarının genellikle beyaz tenli kişilere uygulanmasıdır. Koyu tenli kişilere uygulama yapabilen cihazların sayısı oldukça azdır. Nd yag lazer ile cilt gençleştirme işlemleri bile herhangi bir leke oluşmadan tamamlanabilmektedir.

Nd Yag Lazer Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Kendi içerisinde profesyonellik taşıyan ve merkezinde güvenilir cihazlar kullanmayı tercih eden güzellik merkezi sahiplerinin ilk tercih nd yag lazer cihazlarından yan olmaktadır. Bu cihazlar hem daha garanti ve başarılı sonuçlar yaratmakta hem de sağlık açısından herhangi bir probleme neden olmamaktadır. Siyahi kişilere bile güvenle uygulama yapabilen nd yag lazer cihazları herhangi bir leke ya da renk açılması yaratmayacaktır. En büyük avantajlarından bir ten rengi ayırmaksızın herkese uygulanabilmesidir. Lazer uygulaması nd yag lazer ile cilt gençleştirme amaçlı yapıldığında bile hiçbir sorun çıkmadan oluşmuş olan problem ortadan kaldırılacaktır.

Nd Yag Lazer İle Cilt Gençleştirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Cilt gençleştirme yaş almaya başlamış her kadın için önem taşıyan uygulamalardan bir tanesidir. Bu alanda botoks ya da cilt germe gibi farklı uygulamalarda tercih edilebilmektedir. Fakat bu uygulamalar nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulaması ile desteklendiğinde çok daha etkili olacaktır. Bu durumda nd yag lazer ile cilt gençleştirme uygulaması diğer uygulamalara destek niteliğinde yapılabildiği gibi tek başına da oldukça etkili olacaktır. Bu konu ile ilgili çok daha kapsamlı ve detaylı bilgi için http://www.ndyaglazer.net/nd-yag-lazer adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar