Alexandrite Lazer Cihazı Motus AX

Alexandrite Lazer Motus AX

Epilasyonda Yeni Bir Dönem Başladı! DEKA, lazer epilasyon sektöründe  Moveo teknolojisi ile dizayn edilmiş ve geliştirilmiş yeni Motus AX Alexandrite lazer sistemini tanıtmaktan mutluluk duyar!

Epilasyon Vasküler Tedaviler, Pigmentli Lezyon Tedavisi, Non-Ablatif Cilt Yenileme, Pseudofolliculitis Barbae (PFB), (Kıl Folikülü İltihabı), Akne Tedavisi

Just some placeholder content. Edit the module to change it.

Epilasyon Sektöründe Eksik Kalmış Çözüm: Motus AX ile Artık Epilasyon Daha Kolay!


Epilasyon piyasası epeyce karmaşıktır. Ürünlerini tanıtan sayısız marka aralarında yüklü tek rekabet yaşanmaktadır. Her muayenehane, hastaları amaçlı en güzel tedaviyi çıkarmaya çalışır. Fakat bu sistemler arasındaki farkı ayırt etmek zordur.
Bu civarı tek sürü ürün meydana gelmesinin sebebi her hastaya, her cilt tipine ve her kıl yapısına uyumlu tek tek çözümün artık bulunamamış olmasıdır.

Şimdiye kadar!

DEKA, lazer epilasyon piyasasında devrim meydana getirecek Moveo teknolojisi ile tasarlanmış ve geliştirilmiş yepyeni Motus AX Alexandrite lazer sistemini sunmaktan gurur duyar.

Motus AX, DEKA'nın Moveo teknolojisini bitirmek amaçlı geliştirdiği yepyeni bir sistemdir. Rakip tanımayanAlexandrite lazerin hiçbir dezavantajı yoktur ve pekçok yarar sunar:

Açık renki tüylerde ve ayva tüylerin tedavisinde etkili meydana gelen bir dalga boyu. Esasında öbür hiçbir lazer türü randımanlı bir melanin emilimini (755 nm), yüksek maximum kapasiteyi (6,000 W'dan pek) ve az bir atış (2 ms'ye civarı) tercih etme imkânını birlikte sunamaz. Moveo başlığı, ek olarak pratik, ek olarak çabuk, ek olarak emniyetli ve ek olarak etkili yepyeni bir metot yardımıyla kabul görmeyen tüylerin alınmasını olanağı sağlar (acısız tedavi, koyu rengarenk ciltler amaçlı de uygundur).  Lazer sisteminin özünü yapısal olarak kolaylaştıran yenilikçi bir teknoloji, fiyatları ve bakım sıkıntılarını azaltır. Kompakt, mobil bir sistem. Şaşırtıcı bir biçimde düşük maliyet! Dikkat! Motus AX DEKA ile Alexandrite lazer konseptinin hepsini Motus AX ile değiştirdi.

Gelişmiş Teknoloji

Moveo teknolojisi ile lazer epilasyonda yeni bir alan

20mm ile En Büyüğü

Fraksiyonlu atım yapan ilk ve tek Alexandrite lazer sistemi

10 Çeşit Başlık

Lazer kaynaklarına göre on çeşit el aleti seçilebilir (Kişiye özel seçim), ayrıca Top-Hat Spot büyüklüğü teknolojisi ve otomatik spot tanıma sistemi bulunmaktadır.

Basit & Kolay Kullanım: 

DEKA AR-GE ekibi tarafından geliştirilen Motus AX sadelik ve hareket kabiliyetini bir arada sunar: daha küçük boyutlar, sezgisel yazılım, yakın temas soğutma olan hafif ve ergonomik başlık ve Moveo yöntemi.

Daha Fazla Protokol

Dermatolojik ve estetik ameliyatlar için 270 protokol bulunmaktadır.

Soğutma

Tüm lazer ve atımlı el aletlerinde bulunan kontak cilt soğutma sistemi veya lazer el aleti adaptöründe bulunan harici hava soğutma sistemi kullanılabilir.

1992

beri sektörde öncü

TSEK

Onaylı Teknik Servis

Marka

Uluslararası Firmaların Markalarının Distribitörlükleri

Ödeme

Uygun Ödeme Koşulları

Moveo başlığı bu sorunu çözmek amaçlı tasarlanmıştır. DEKA, şimdiye civarı görülmemiş tek enerji verimliliği ile enerji iletimini 2 misline çıkararak lazer-deri etkileşimini optimize eden tek teknoloji geliştirmiştir! Deriyle temas eden safir uç, yansıyan enerji kaybını azaltarak yansıma endeksindeki farklılıkları azaltır.

Alexandrite Lazer Cihazı Başlığı

DEKA, geneleksel Alexandrite'in tüm avantajlarını meydana geldiği benzeri bulundurarak kısıtlamalarını ve zorluklarını ortadan kaldırmıştır. Moveo teknolojisi özel bölgelerde dahi rahatlıkla kullanılabilir ve 20 mm'lik safir ucu yardımıyla kabul görmeyen tüyleri çabuk tek biçimde yok eder. Ufak yerlerin üzerinden birden çok kez geçilmesi tüylerin mühim bölgelerinin ağır ağır ısınmasını ve tahrip edilmesini olanağı sağlar. Bu uygulama hastalar tarafından tamamıyla acısızdır ve yanık ya da leke benzeri hemen yan tesirleri yoktur.

Fiyat Talep Formu

Aşağıda yer alan iletişim formu vasıtasıyla fiyatlar ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Müşteri Yorumu

See all testimonials
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.