Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı ile ilgili olarak lazer epilasyon güzel görünüm göze hitap etme ve istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulma olayıdır. Bu olayın elbette ki bir yapılış şekli vardır. Bu sayfamızda bununla alakalı konuyu aşağıda bahsedecegiz.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Günümüzde lazer teknolojisinin kullanıldığı sahalar artarken, bayanların kabul görmeyen tüylerinden ketkileyici, kolay ve acısız bir biçimde kurtulmasını imkanı sunan en gösterişli sokak olarak lazer epilasyon metotları geliştirilmiştir. Lazer epilasyon yolu dalga boyu prensibi ile kıl köklerine rengini verici melanin pigmenti aracılığıyla emilerek, lazer ışınlarını kıl köklerine ek olarak hızlık bir biçimde nüfus etmesini olanağı sağlar. Böylelikle kıl köklerinin ilerleme potansiyelleri zayıflatılarak, tesirsiz duruma getirilir.

Ayrıca yepyeni nesil lazer sistemlerine soğutucu teknolojisinin de eklenmesi ile bireyin ek olarak konforlu ve acısız bir biçimde kabul görmeyen tüylerinden kurtulmasını sağlamaktadır.

Lazer epilasyon ne türlü yapılır?

Lazer epilasyon yolu epeyce az bir zaman içinde tesirini gösteren tamamıyla emin bir işlem olarak adlandırılmaktadır. Bireyin başvurmasının sonrasında işlemin yapılacağı bölgedeki tüylerin kısaltılması gerekir. Fakat ağda benzeri kıl köklerini temizleyecek yöntemler yerine jilet ya da tüy dökücü krem benzeri yüzeysel etki meydana getirecek işlemlerin uygulanması istenir. ileri ki zamanlarda uygulama ifade edilecek bölge özel solüsyonlar beraberinde lazer aleti ile taranmaktadır.

Lazer epilasyona başlamadan öncesinde bireyin kıl tipi ve cilt rengine yönelik lazer doz ayarı yapılır. Böylelikle kıl köklerini etkileyebilecek en gerçek dozaj belirlenerek, birey rastgele bir yan tesire maruz bırakılmadan daimi neticeler ele geçirmek amaçlı gerçek uygulama tasarısı yapılır. Bununla Birlikte farkı uygulama bölgesine yönelik doz ayarları ayrı ayrı yapılmaktadır. Oturum aralıkları uygulama bölgesine yönelik 5 dk ile 2 saat içinde değişmektedir. Lazer epilasyonun daimi neticeleri amaçlı ise, yeniden bireyin kıl tipi ve uygulama ifade edilecek bölge sayısına yönelik aşağı yukarı 6-8 seansta tamamlanmaktadır.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır? Videosu

Ürün detayı – > Deka SmartXide Touch DOT/RF ( CO2 + Radyofrekans ) – http://e.andromed.com.tr/smartxide-touch-dot-rf

Lazer epilasyon hangi bölgelere uygulanır?

Lazer epilasyon son zamanlarda kadın ve erkek bütün yıl grubuna epeyce başarılı bir biçimde tatbik edilen emin bir yoldur. Fakat bireyin hormonal bir rahatsızlığının olmaması ve hekim kontrolünün sonrasında uygunluğunu saptama edilmesi gerekir. Bunun dışarısında göz etrafı ve kaş bölgesi dışarısında her bölgeye uygulanabilir.

Yüz,Ense,Boyun,Kulaklar,Koltuk altı,Sırt,Kalça,Bacak,Omuzlar,Gövde,Göbek,Bel bölgesi,Göğüs üstü ve Bikini çizgisi gibi yerlerdir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.