Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer Epilasyon Merkezleri ile ilgili olarak Türkiye’nin her yerinde lazer epilasyon merkezleri bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerimizde çok kaliteli üst düzey doktorlar ve tedavi merkezleri bulunmaktadır. Öneri almak için İLETİŞİM FORMU veya İLETİŞİM NUMARASI ile bizden bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Merkezleri

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon onay görmeyen tüylerden kurtulmanin en hizli ve kolay yöntemidir. Lazer epilasyon, bedendeki onay görmeyen kil köklerinin lazer isinlari ile yok edilmesi islemidir. Tek baska tanimi ise; Lazer epilasyon cihazinin ürettigi lazer enerjisini cilt ve tüy etrafına kayıp vermeden doğruca kil kökünü tahrip etme islemidir. Yaklasik 20 yildir üstünde çalismalar yapilan bu islem 1990’larin sonuna dogru ticari olarak yogun tek sekilde kullanilmaya baslandi. Lazer epilasyonun gözlemlenebilir tesiri dermatoloji topluluklari tarafindan onay edildi ve bu amaca karşı üretilen araçlarla kliniklerde üstelik bazen evlerinde dahi uygulanmaya baslandi.

Lazer epilasyonunda yollarıyla alakalı birçok yazı dermataloji literatürüne girdi. Lazer isigin spesifik tek dalga boyu ve çarpma müddeti ile kil köklerinin bulundugu amaç deri üstünde en pek, etraftaki deri üstünde ise en az etki olusturma prensibi ile çalisir. Lazer epilasyon amaç deri içinde kilin gelişmesini saglayan kil köküne ve siyah madde melanin pigmentini yok eder. Bütün epilasyon lazerleri kil gelisimini geciktirip killarin ek olarak zayif ve azalarak çikmasini saglarlar. Kalici epilasyon amaçlı ise kil kökünün papilla olarak bilinen kil üretici kisminin yok edilmesi lazımdır.

Lazer uygulamalari gelisen teknoloji ile hizla dünyamiza girmis, gösterişli isinlardir. Çok güçlü tek enerjiye sahip meydana gelen isinlar, birey sagligina kayıp vermeyecek orana indirilerek saglik ve güzellik pazarında uygulanmaktadir. Bu islemler özel aletler yardimiyla yapilmakta ve gösterişli neticeler dogurmaktadir. Lazer ile tedavi, göz bozukluklarinin düzeltilmesi, varis tedavisi, çesitli damar tikanikliklari, organ ameliyatlari, leke ve ben tedavisi benzeri tibbi rahatsizliklarda da kullanilmaktadir. Diğer taraftan, kirisiklik bakimi, sivilce tedavisi ve lazer epilasyon uygulamalari de estetik alaninda yapilan çalismalardir.

Lazer Epilasyon Merkezleri Videosu


Bazı Ürünler:

Cutera enLIGHTen ( Pikosaniye Platform – Dövme Silme ) – http://e.andromed.com.tr/enlighten

Cutera trSculpt ( RF – Radyofrekans ) – http://e.andromed.com.tr/trusculpt

Lazer Epilasyon Uygulanmamasi Sebep Hastalar?

Gri ve beyaz saçli hastalar, güneslenmis hastalar, yakin dönemde baska türden lazer tedavisi görenler, hipopigmentasyon egilimi olanlar, Tetracyclne ya da retinoidler benzeri isiga karsi hassaslastiran ilaç alanlar olarak siralanabilir. Bu ilaçlarin lazer epilasyon tedavisinden üç ya da dört hafta eskiden kesilmesi gerekir. Ayrica, V ve VI cilt tipindeki hastalar ve Herpes hikayesi olanlarda lazer epilasyon uygulanmamalidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.