Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter? Sorusu ile ilgili konunun cevabı lazer epilasyon bir bölgeye uygulanmaz. Hastanın şikayetine göre farklı bölgelere uygulanmaktadır. Bu yüzden seansı ve süresi kıl yoğunluguna ve uygulanma yerine bağlı olarak değişmektedir.

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Lazer Epilasyon Kaç Oturum Sürüyor?

Seanslar, killarin bulundugu yere ve lazer epilasyon yaptiracak hastanin kalitimsal niteliklerine yönelik degismekle birlikte takriben bir iki ay araliklarla ve üç ila sekiz oturum epilasyon yaptirilmasi icap edebilir. Deri üstünde 0,5 cm uzunluguna ulasan tüyler henüz bir sürü uzamasi beklenmeden bir önceki seansla da arasinda en az bir ay varsa lazer epilasyon zamanı amaçlı uygundur.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapilir?

Lazerli epilasyonu on üç yasindan kocaman ,tüy yapisi uyumlu, kil rengiyle cilt rengi arasinda gözle görülür farki olan ve isiga karsi asiri duyarliligi olmayan kisilere rahatlikla yapilabilir.

Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter? Videosu

Ürün Detayları:

Deka Synchro Repla:Y ( Alexandrite + Nd:YAG Lazer ) – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Tek Bir Seansta Istenmeyen Tüylerden Arınmak Olası mıdır?

Tek bir seansta tüm tüylerin isigi ayni şekilde emerek köke ulastirmalari olanaksizdir. Çünkü tüyler de bedenimizin her hücresinde oldugu fizyolojik bir döngü halindedir. Büyüme, dinlenme ve dökülme aşamaları biçiminde killarin 3 döngüsü mevcuttur. Lazer isinlari killarin büyüme safhasına etkilidir. Bu sebepten lazer epilasyon ile istemedigimiz tüylerden ansızın fazla seansta arınmak söz konusudur. Eger bir tüy büyüme dönemindeyken lazer epilasyon uygulanirsa o seansta sonsuza kadar yok olur. Bu nedenle seanslar arasinda 1-2 ay benzeri süreler ihtimal edilir ki killar yok edilmesi gerekli olan dönemde yakalanmaya çalisilir. Büyüme çağında olmayan bir kila lazer epilasyon yapilirsa kil tütsülenmis benzeri olur ve isigi kil köküne ulastirma vazifesini yerine getiremez. Yukarida sözünü ettigimiz seanslar itinalı bir sekilde yapildiginda lazer epilasyon pozitif sonuçlanir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanır?

Özel gözlükler kullanmak kosuluyla gözleri doğruca isiktan koruyarak vücudun tüm bölgelerine lazer epilasyon yapilabilir. Göz çukuru, başka bir deyişle kaslarin altinda olan kısım disinda; alin, kas arasi, yanak, favori, biyik, boyun, ense, kulaklar, kasiklar, üst bacak, diz, alt bacak, ayaklar, ayak parmaklari, kollar, koltukalti, eller, el parmaklari, göbek, kalça, sirt, bel ve omuzlarda uygulandigi benzeri, gögüs, meme, bikini çizgisi benzeri vücudun bir sürü duyarlı bölgelerinde de rahatlikla lazer epilasyon yapilabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.