Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları ile ilgili olarak lazer epilasyon ışık atımıdır. Bu cihaz estetikte kullanılmaktadır. Elbetteki bu cihazların fiyatları vardır. Cihazların fiyatları değişmekte olduğundan fiyatları yazmak sağlıklı olmayacaktır. Lazer tedavisi fiyatları hakkında bilgi için bize aşağıda bulunan FİYAT TALEP FORMU veya İLETİŞİM numaramızdan bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon Sistemi

Alexandrite lazer epilasyon sistemine en uyumlu kisiler koyu nitelik kil ve açik cilt rengine sahip olanlardir. Bu sistemde kullanilan 755 nm dalga boylari kildaki melanini amaç alarak çevre dokulari asgari düzeyde etkiler.

Alexandrite lazer epilasyon sistemi ile uygulama yapilacak kisilerde killarin tiraslanmasina gereksinim duyulmaz. Uygulama yapildiktan ardından killar temizlenerek islem bitirilir.

Hava sogutmali sistemlerde lazer epilasyon islemi sirasinda lekelenme ve yanma benzeri negatif etkiler minimize edilir.

 

Diode Lazer Epilasyon Sistemi

Diode Lazer Sistemlerinde 800-810 nm dalga boyunda lazer isigi kullanilmaktadir. Dalga boyunun yüksek olmasi nedeni ile deri içinde Alexandrite sistemine yönelik belli bir süre daha derine inerler.

Bu sistemde lazer isiginin dalga boyunun yüksek olmasi ve melanine baglanma kapasitesi daha düsük oldugundan lazer epilasyon yapilacak bölgenin uygulama yapilmadan öncesinde tiraslanmasi gerekiyor. Tiraslama yardımıyla lazer isigi derinin üst tabakasini geçerek kil köküne daha huzurlu ulasabilir ve kil gövdesini degil kil kökünü tahrip eder. Diode Lazerlerin ince killarda basari orani daha yüksektir.

Lazer Epilasyon Fiyatları ile ilgili Video

Ürünlerimizin birkaçı aşağıda bulunmaktadır, bu ürünler bahsettiğimiz konularla direkt alakalı cihazlardır. Sitemizden tüm ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Deka Syncho Repla:Y ( Alexandrite + Nd:YAG Lazer )  – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Cutera Xeo Platform ( Erbiyum/Nd:YAG/IPL/Infrared ) – http://e.andromed.com.tr/xeo

Deka Motus LD ( Diode Lazer ) – http://e.andromed.com.tr/motus-ld

ND:Yag Lazer Sistemi

ND:Yag Lazer Sistemi 1064 nm dalga boyundaki lazer sistemleridir. Dalga boyu en uzunca meydana gelen lazer epilasyon sistemidir. Bu özelliginden dolayi melanin üstünde tesiri yok denecek civarı azdir. Lazer isigi dalga boyunun uzunca olmasi ve derine inmesinden dolayi diger sistemlere yönelik daha çok aci duygusu vermektedir. Esmer tenli kisilerde kullanima uyumlu bir sistemdir.

Cihazlar veya lazer epilasyon ücretleri hakkında deneyimli yardımcılarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.