Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer Epilasyon Cihazları ile ilgili olarak lazer epilasyon cihazları farklı güçlerde ve farklı farklı atımlarda olmaktadır. Bunun nedeni lazer yapılacak alan ve bu alanın gerektirdikleridir. Lazer epilasyon kıl, tüy, yara izi ve vucüt lekeleri çok sayıda ciltte oluşan lekeleri düzeltmek için kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer Epilasyon Cihazlari

Istenmeyen tüylerin yok olmasinda hizli ve kalici netice üreten lazer epilasyonda çesitli cihazlar kullanilmaktadir. Dermatologlar anında hemen hemen hemen tamamını kullanmaya özen gösterirler. Zira kisinin cilt rengine ve killanma meselenine yönelik en basarili neticesi alacagi lazer epilasyon cihazi hangisiyse onu seçim ederler. Böylelikle cilde kayıp vermeyen lazer epilasyon yapilmis olabilir. Lazer epilasyonda tene ve tüyün vaziyetine yönelik kullanilan birçok edevat bulunmaktadir.

 

 Lazer Epilasyon Cihazları Videosu

Lazer Epilasyon Cihazlari Nelerdir?

Soprano Buz Lazer epilasyon cihazi: Ülkemizde nihai yillarda fenomen ortaya gelen lazer ile yaz aylarinda da lazer yapilabilir duruma gelmistir. Buz lazer yapildiginda ciltte rastgele tek leke ya da kizariklik ortaya gelmez. Ütüleme lazerlerden hemen ardından en fazla kullanilan lazer ütü ortaya gelen buz lazer epilasyon cihazi dermatologlar tarafindan siklikla seçim edilen edevat arasinda yerini alir. Her çeşitli tüylenme meselenine karsi hizli ve kalici çözüm getirir. Agrisiz epilasyon olarak malum edevat, acisiz ve lekesiz tek teknik olup çok hizli ve kalici netice alabileceginiz tek cihazdir. Ütüleme lazer epilasyon teknigi uygulanmaktadir.

Cynosure Alexandrite lazer epilasyon cihazi: 750 nanometre dalga boyu alabilen cihazdir. Çoğunlukla kullanilan lazer epilasyon cihazlari basinda gelir. Açik tenli insanlarda uygulanir. Koyu cilt renginde kil kökünü, başka bir deyişle melanini görmediginden dolayi sıkıntılara sokak açabilir.

Candela Alexandrite lazer epilasyon cihazi: Bu cihazi üreten şirket cildin yanmasini engellemek amaçlı spreyi verir. Çok hizli iyileştirme sunan edevat, kalici olarak çözüm üretse de yanik ve leke olusmamasi amaçlı oturum araliklarinin uzunca olmasi gerekir. Bronz tene sahip insanlarda kalici netice verir.

Mediostar Next hibrit diod lazer epilasyon cihazi: En basarili uygulamalari sunan cihazlar arasinda yerini alir. Kalici ve hizli çözüm ürettigi benzeri ayni sürede ciltte leke olusumuna neden vermeyen lazer epilasyon cihazlari arasinda yer alir. Tipki cynosure alexandrite benzeri açik tenli insanlarin kullaniminda ek olarak basarili neticeler elde edilir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.