Lazer Epilasyon Aleti Alexandrite

Lazer Epilasyon Aleti Alexandrite ile konfor sınırlarınız zorlayan güçlü, etkili ve hızlı çözümler geliştirmek artık çok kolay! Alexander epilasyon aleti müşteri memnuniyeti ve rahatlığı için geliştirilmiş olmasıyla beraber müthiş bir çalışma kapasitesi ile Dünya’nın en hızlı ve en güçlü cihazları olarak fazlasıyla ön plana çıkmaktadır. Cihazlar hakkında bilgi almak için TALEP FORMU veya İLETİŞİM yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Aleti Alexandrite

Lazer Epilasyon Sonrasında Yapılması Gerekenler?

Epilasyon sonrasında hafif pembeleşme, kızarıklık olması normaldir bu kısa süre ardından geçmektedir. Lazer sonrasında önce 15 zaman solariuma girilmemesi gerekiyor. Lazer yapılmış olan bölge güneşe maruz kalacak ise güneş koruma amaçlı kremler kullanılmalıdır. Şayet Alexandrite lazer tedavisi uygulanacaksa bronzlaşmış bölgelerde uygulama yapılması gösterişli olmayacaktır. Uygulanmamalı amaçlı cilt renginin açılması beklenmelidir.

Bölgeye 24 saat süresince doktorunuzun uyumlu görmediği hiçbir uygulama yapılmamalı ve ateş gibi sudan korunmalıdır. En kısa tek hafta ise güneşten yüksek faktörlü güneş koruyucuları kullanılarak uzak durulmalıdır. Tek sonraki seansa civarı kıllar şüphesiz kökünden alınmamalı, gereksinim şeklinde kısaltılarak temizlenmelidir.

Lazer Epilasyon Aleti Alexandrite ile ilgili Video

Ürünlerimiz aşağıda bulunmaktadır:

Cutera XEO Platform ( Erbiyum/Nd:YAG/IPL/Infrared ) – http://e.andromed.com.tr/xeo

Cutera enLIGHTen ( Pikosaniye Platform – Dövme Silme) – http://e.andromed.com.tr/enlighten

Lazer Epilasyonun Yararları Nelerdir?

Kılların uzunca vadede daimi tek biçimde yok edilmesini sağlar.
Ağrısız tek yoldur. Kolaylıkla uyum sağlanabilir.
Batık kıl ve kıl dönmeleri amaçlı de epeyce etilidir.
Zaman kazanmanız ve kendinize zaman ayırmanız tarafından önemlidir.
Kıl dipleri ve yapısına yönelik kısa zamanda çabuk netice almanızı sağlar.
Cildinizde oluşabilecek yanma, kızarma, alerjik, enfeksiyon, yara ve pullanma yapmkısa.
İşlem anında her oturum da kılların kökten temizlenmesini sağlar.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Mükemmel neticeler beyaz tenli ve koyu renkte kıla sahip kişilerde alınmaktadır. Fakat cildin ve kılın rengine ilişkili olarak gereken doz ve süre ayarlamaları inşa edilerek benzer neticeler elde edilmektedir. Yeniden de renksiz kıla ve siyah tenli kişilere lazer epilasyon uygulanmamaktadır. Lazer epilasyon 12 yaşından bu yana koyu renkte kıla sahip herkese uygulanabilir.

Lazer epilasyon hangi bölgelere uygulanabilir? Oturum aralıkları ne kadardır?

Kaş ve göz arası hariç gözleri özel savunma gözlükleri ile savunma koşulu ile bütün beden bölgelerindeki tüylere uygulanabilir. Oturum araları surat kısmında 4-6 hafta, vücudun diğer bölgeleri amaçlı 8-10 hafta içinde değişir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.