Lazer Cihazı Resimleri

Lazer Cihazı Resimleri ile ilgili olarak lazerler yoğun enerji üretimi demektir. Görünürlük açısından renksizdir ve dalga boyu ile ilgilidir. Gücünü belirleyen faktör kullanım alanıdır. Lazerde cihazlar her kullanım alanına göre farklılık göstermektedir.

Aşağıda Lazer Cihazı Resimleri Bulunmaktadır:

 

 Lazer Cihazı Resimleri

Deka Alexandrite Lazer Motus AX  – http://www.alexandrite.com.tr/yeni/motus-ax

 

Epilasyon Vasküler Tedaviler, Pigmentli Lezyon Tedavisi, Non-Ablatif Cilt Yenileme,Lazer Cihazı Resimleri Pseudofolliculitis Barbae (PFB), (Kıl Folikülü İltihabı), Akne Tedavisi

 

 

Deka Synchro Repla:Y (Alexandrite + Nd:YAG Lazer) – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Synchro Repla:Y Alexandrite geniş güç seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun Alexandrite tercihleri sunar.

 

Lazer Cihazı Resimleri

Cutera Excel HR ( Alexandrite – Nd:YAG Lazer) – http://e.andromed.com.tr/excel-hr

Estetik lazer teknolojisinin öncüsü ve liderinden excel HR tüm cilt tipleri için en gelişmiş premium lazer epilasyon çözümünü sunar. Cutera’nın kanıtlanmış uzun atımlı 1064nm Nd:YAG lazeri ve yeni yüksek güçlü 755 nm Alexandrite lazerini safir temaslı üstün soğutmayla bir araya getiren excel HR modern lazer epilasyonu baştan tanımlıyor.


Lazer Epilasyon Görüntüleri

Koltuk Altı Epilasyon Öncesi                                                                     Koltuk Altı Epilası Sonrası

Lazer Cihazı ResimleriLazer Cihazı Resimleri

Göğüs Epilasyon Öncesi                                                                            Göğüs Epilasyon Sonrası

Lazer Cihazı ResimleriLazer Cihazı Resimleri

 

 

Lazer epilasyon, lazer ışınları faydalanılarak kabul görmeyen kılların yok edilebildiği tıbbi bir işlemdir. Lazer epilasyon uygulamasında, lazer ışınları deriden geçerek kıl köküne ulaşır. Işınların hedefi kıl kökündeki nitelik maddesi ‘melanin’dir. Lazerin oluşturduğu yoğun ısı kıl kökünü tahrip eder ve kılın yine büyümesini engeller. Lazer epilasyon işlemi iğneli epilasyon, ağda ve aynı uygulamalara yönelik bir sürü ek olarak çabuk, konforlu ve güvenli kıl kaybı olanağı sağlar. Merkezimizde lazer epilasyon işlemi profesyoneller açısından gerçekleştirilir.

Hangi Cilt Tipine Uygundur?

Açık tenli kişilerde ve koyu renkli-kalın tüylerde iyileştirme ek olarak başarılıdır. En kısa zamanda en kısa hemen yan etki ile akıbete ulaşılır. Estetik ve zerafet birimimizde ileri bilişim ürünü Alexandrite ve Nd yağ lazer ile koyu cilt rengine sahip olanlar da dahil olmak üzere olmak üzere her cilt rengine uygulama yapılmaktadır.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon en uygun fiyat, en kısa zaman harcanan, en pratik, en konforlu, en gösterişli ve emin epilasyon yoludur. Vücudun anında hemen bütün bölgelerine uygulanabilir. Cilt üstünde toksik ya da allerjik bir hemen yan tesiri yoktur. Cildi tahriş etmez, daimi yara bırakmkısa.
Batık kılların ve kıl dönmelerinin en mühim iyileştirme yoludur. Uygulaması nihai derece konforlu ve ağrısızdır. Kısa zamanda kapsamlı meydanlara uygulanabilir ve özel bakım gerektirmez. Uygulama anında cihazın hiçbir parçası vücuda temas etmez dolası ile cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı rahatsızlık riski yoktur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.