Koltuk Altı Lazer Epilasyonu Faydaları

Yorum Yok
 

Koltukaltı için Etkili Lazer Epilasyonu

Koltukaltı lazer epilasyon koltuk altlarındaki tüylerden kurtulmak isteyen insanlar için yaygın bir uygulamadır. Her lazer ışığı atımı koltuk altı bölgesinden istenmeyen tüyleri yok etmektedir. Lazer sadece büyüyen kıllar hedefliyor. Tüy gelişimi döngüleri olabilir, tüm kalıcı koltukaltı tüylerini almak için birden çok epilasyon seansı gerekebilir.

Koltukaltı Lazer Epilasyon Hızlıdır

Koltukaltı nispeten küçük bir alan olduğu için, koltuk altı tüyleri lazer kullanarak yoketmek en hızlı prosedürlerden biridir. Prosedürler sadece birkaç dakikalık uygulama gerektirir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyonu Faydaları

Koltuk altı lazer epilasyonu faydaları

Lazer epilasyon hakkında geniş bilgi içeren bu site bilimsel verilere ve deneyimlere dayanarak uzman doktorlar tarafından hazırlanmıştır. Lazer epilasyon çeşitlerinden hangisinin size uygun olduğu konusunda bir fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz. Lazer epilasyon uygulaması öncesinde doktorlar cilt ve kıl yapınızı değerlendirerek size en uygun lazer tipini belirlemektedirler. Bir lazer kliniğinde en azından diode ve alexandrite lazerlerin birlikte bulunması gereğine inanıyoruz.

Bu koşulları bünyesinde bulunduran dermatoloji uzmanlarının denetimindeki aşağıdaki kliniklerle ön görüşme yapmanızı öneriyoruz.

Lazer epilasyon amacı ile kullanılan lazer sistemlerinin avantaj ve dezavantajları aşağıda özetlenmiştir. Aşağıdaki linklere tıklayarak daha geniş bilgiler içeren ilgili sayfayı da ziyaret etmenizi öneririz.

Diode Lazer Epilasyon

Bu lazer tipi dünyada epilasyon için en çok kullanılan lazer tiplerindendir. Koyu ve açık tüm cilt tiplerinde başarılı epilasyon sağlar. Esas olarak kalın ve koyu kıllarda etkilidir. Fakat diğer lazerlerden farklı olarak bir miktar ince tüyde de epilasyon sağlayabilmektedir. Diğer lazerlerin başarısının düşük olduğu yüz, sırt, boyun, omuz, kol gibi zor bölgelerde bile başarılı epilasyon sağlayan lazerlerdir.

Alexandrite Lazer Epilasyon

Bu lazer tipi teknik özelliklerinden dolayı sadece açık cilt tiplerinde kullanılabilir. Pratik ve etkili bir epilasyon lazeridir. Doğru vaka seçimi yapılırsa problem yaşanmaz. Tüylerin işlem sonrası yüzeyden hemen uzaklaşması önemli kolaylık sağlar. Koyu tenli kişilerde uygulama yan etki ihtimalini artırır. Bu lazerin yüz, boyun gibi bölgelerde kullanımı ince tüylerde artışa neden olabilmektedir. Bu bölgelerde kullanımı cilt tipi açık renk olsa bile önerilmez.

Nd:yag Lazer Epilasyon

Çok koyu cilt tipleri için geliştirilmiş bir lazer sistemidir. Oldukça ağrılı olması ve diğer iki lazere bir üstünlüğünün olmaması bu lazerin kullanım alanını kısıtlar. Çok iyi seçilmiş durumlarda nadirde olsa kullanılan bir lazerdir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.