Kol kılı lazer epilasyonu yararları

Yorum Yok
 

Kollarda İstenmeyen kıllar çirkin ve itici olabilir. Bazı insanlar bu nedenle güvensiz hissedebilirsiniz. Ağda ve tıraş soruna sadece kısa vadeli çözümlerdir. Tıraş veya ağdanın tahrişi geçdikten sonra, tüy tekrar büyümeye başlar. Lazer destekli epilasyon istenmeyen kol tüylerine uzun süreli bir çözüm sunar. Bu hem erkekler hem de kadınlar arasında üst kol ve önkol üzerinde kalıcı tüy azalması elde etmek için ideal bir tedavi yöntemidir.

Kol kılı lazer epilasyonu yararları

Kol kılı lazer epilasyonu yararları

Lazer Epilasyonda ne tip lazerler kullanılır?

Epilasyon amaçlı kullanılan lazerler alexandrite, ruby, diod, nd yag olarak sayılı. Bu lazerlerin isimleri yaydıkları enerjinin dalga boylarına göredir. Bununla Birlikte üreten şirketlerin adlarına yönelik de Candela, Soprano, Epicare benzeri adlarla anılırlar.Koyu rengarenk ve kalın tüyler ısıyı ek olarak iyi tuttukları amaçlı lazer epilasyon ile tedavileri ek olarak başarılıdır. Tüy rengi ten renginden koyu olanlar en kısa zamanda en az yan etki ile sonuca ulaşabilirler.

Kol kılı lazer epilasyonu yararları

Alexandrite Lazer

Türk insanı çoğunlukla fazla koyu olmayan ten rengine ve koyu nitelik kıl yapısına sahiptir, bu sebeple Alexandrite lazer amaçlı en uyumlu yapıdadır. Alexandrite lazer derindeki kıl köküne kadar erişerek daimi netice sağlar ve bu başarıyı sağlarken epilasyon ardından daimi yanık meselenine yol açmaz. Aygıt cilde 3 santimden atış yaptığından hijyen açısından sorun yaşanmaz. Esta’da lazer epilasyon amaçlı Alexandrite lazer cihazları kullanılır.

NdYag lazer

1064nm lazer epilasyonda kullanılan dalga boyları içinde kromoforlar açısından en az tutulan ışın olduğundan faaliyet de az olmakta, etkinliği sağlayabilmek amaçlı de verilen enerjiyi arttırmak gerekiyor. Yüksek enerji acı hissini dayanılması kolay değil boyutlara çıkarttığından hasta olanların çoğu iyileştirme sürecini yarım bırakmaktadır. NdYag’daki mühim ve tehlikeli risk ise ciddi ve daimi iz bırakan yanık ihtimalidir.

Diode lazer

Sadece koyu nitelik ten yapısı olanlarda pigment absorpsiyon oranı düşük olduğundan cildi korumak amaçlı seçim edilebilir. Fakat bu sebeple de verilen enerji ölçüsü arttırılacağından hissedilen acı fazladır. Yüzeyel kıl köklerine etki eder, kalın ve kökleri derinde meydana gelen beden kılları amaçlı önerilmez, aygıt cilde temas ederek uygulama yapıldığından hijyen açısından sorun olabilmektedir. Bu yüzden her hastadan ek olarak sonra başlıkların dezenfeksiyonu fazla mühimdir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.