Hamileyken epilasyon yapılırmı?

Yorum Yok
 

Gebelik ve emzirme, göreceli kontrendikasyon durumlardır, ancak embriyonun sağlığını riske atmamak için bizim jinekolog rızası istiyoruz.

Hamileyken epilasyon yapılırmı?

Hamileyken epilasyon yapılırmı

Alexandrite Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulamalarinda pekçok teknik kullanilmaktadir. Epilasyon tedavisinde en sik kullanilan Alexandrite lazer epilasyon ise diger epilasyon yöntemlerine yönelik daha çok ön tasarıya çikmistir.

Sizin amaçlı hangi uyumlu meydana gelen lazer teknigi mühimdir. Sonrasinda beklenmeyen hos olamayan vaziyetlere ne sebeple olur. Uygulamadan öncesinde kesin uygulamayi yapacak meydana gelen uzmaniniz ile konusarak sizin cilt ve kil yapiniz amaçlı uyumlu meydana gelen lazere hüküm verilmelidir. Böylelikle sonuçtan hoşnut kalmaniz kesinlesir.

Hamileyken Epilasyon Yapılır mı?

FDA onayli meydana gelen Alexandrite lazer epilasyon cihazi yeryüzünde ve ülkemizde çok hizli netice vermesi, agri ve aci olmamasi sebepleri ile siklikla kullanilmaktadir. Yeryüzünde oldugu benzeri ülkemizde de en sik seçim edilen lazer yoludur. Tesiri kanitlamis, memnuniyetinin yüksek oldugu basarili bir lazer uygulama yoludur. Bacak,Koltuk alti ve kasik bölgelerinde gösterişli ve basarilidir.Uygulama yapilacak bölgelere yönelik atis hizi ayarlanir. Uzmanlar tarafindan yapilmasi sorun yasanmasini azaltir. Islem esnasinda yüzeydeki killarda yok edilerek uzaklastirilir. Açik ten rengine ve koyu kil rengine sahip kisilerde çok gösterişli ve basarili netice elde edilmektedir. Uygulama müddeti daha kisadir. Kolay olmasi seçim sebebidir. Teknik nitelikleri de dikkate alinarak incelendiginde bu uygulamanin açik cilt tiplerinde çok daha gösterişli oldugu görülmüstür. Islem sonrasi killarin yok olmasi, seçim edilmesini ve memnuniyeti arttirmaktadir.

Kila ve deriye rengini verici melanin (boya maddesi) ‘ dir. Kil rengi açik ise melanin miktari az, kil koyu ise melanin miktari çoktur. Açik nitelik killara lazerler etki etmezler. Cilt renginiz açik bile olsa boyun, surat benzeri bölgelerde ince tüylere etki etmez, aksine tüylerine çogalmasini neden olur. Lazer uygulamasi esnasinda melanin tarafindan emilir. Enerji melanin ile kil köküne ulyüzyil. Kil kökündeki enerji biter. Cilt koyu (melanin) çok ise enerji cilt üstünde kalir ve böylelikle cilt de leke ve yaniklar olusur. Bu nedenle yalniz açik tende uygulanmasi gerekir.

Alexandrite lazer epilasyonher ne civarı medikal estetik alaninda en çok seçim edilen yöntem olsa da uygulama sonrasi basarili neticeler almak, kullanilan cihazin kalitesi ve uygulamayi yapan uzmanin deneyimi ile dogru orantilidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.