Gögüs Kılı Lazer Epilasyon

Yorum Yok
 

Bazı erkekler göğüs tüylerinden kurtulmakla ilgilenebilir. İstenmeyen sırt tüyleri gibi, aşırı veya kalın göğüs tüyleri de utanç kaynağı olabilir. Bazı erkekler göğüs tüylerinin gömlek dışına çıkmasını sevmiyorlar. Onlar kamuda gömleksiz oldukları zamanlarda rahatsızlık duyabilirler. Ağda veya cımbız seçenekleri pratik olmayabilir. Göğüs tüyleri hızlı büyüdüğünden, tıraş sadece geçici bir çözümdür ve anız saç tekrar hızla büyüyecektir.

Gögüs Kılı Lazer Epilasyon

Gögüs kılı lazer epilasyon

Göğüs İçin Lazer Epilasyonu En İyi Sonuçları Verir

İstenmeyen göğüs tüylerinden kurtulmak için birçok prosedürler vardır. Ancak lazer tabanlı epilasyon kolaylığı, zaman gerekliliği ve daha kalıcı sonuçları ile çok popülerdir. Göğüs lazer epilasyonu hızlıdır ve bir kaç dakikadan bir saatte kadar veya daha fazla sürebilir. Gereken süre uygulanan alanın büyüklüğüne ve büyüyen tüyün miktarına bağlıdır. Göğüs kılları için lazer tabanlı epilasyon ağdadan daha az ağrılıdır ve tıraşa oranla daha az zaman harcanır. Tıraş, tüylerden kurtulmak için sık sık yapılması gereken bir işlemdir.

Sporcular İçin Göğüs Lazer Epilasyonu

Sporcu olan erkeklerin göğüs tüylerinden kurtulmak için lazerler kullanma olasılığı daha yüksektir. Onlar spor faaliyetlerinde daha iyi sonuçlar elde ederler. Sporcular ayrıca epilasyonan sonra vucut hatlarını daha iyi gösterebilir.

Göğüs Lazer Epilyasyonundan Sonra Ne Gibi Sonuçlar Bekleyebilirsiniz?

Lazer teknikleri kullanılarak göğüs tüylerinden kurtulmaya gelince, pek çok erkek dört ila altı seans sonra göğüs tüylerinden kurtularak kendilerini mutlu hissediyor.Kaç seansa ihtiyaç duyacağınız sizin özel durumunuza bağlıdır. Bu soruları uygulayıcınıza sormanız gerekir ve o size nasıl sonuçlar beklemeniz gerektiğini söyleyecektir.

Kremler Geçici

Tüy dökücü kremler, meseleye belli bir süre çözüm olabiliyor. Fakat özel vaziyetler için, biricik seferlik çözüm arayanlara hitap edebilir. Cilde sürülüp 10 dakika bekletildikten sonra yıkanıyor. Üç zaman içerisinde tüyler yine uzamaya başlıyor. Jilet kullanmayı ise aklınıza dahi getirmeyin; tüylerin ek olarak sert ve yüklü çıkmasına neden olur. Epihouse Lazer Epilasyon Merkezi Müdürü Eylül Arzu Bayar, tüy dökücü kremlerin jiletle almaktan hiçbir farkı olmadığını söylüyor. Bu sırada bir de natürel muhtevasıyla, ağda sonrası sürüldüğünde tüylerin çıkışını geciktiren, incelten kremler var. Bunları ağda ya da epilasyon sonrasındaki 3 zaman kullanabiliyorsunuz. Uzunca vadede netice alma talihi var.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.