Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer ile ilgili olarak sivilce, yara, siğil , yanık ve kesik gibi izleri CO2 ile ortadan kaldıran bir Fraksiyonel lazerdir. Fraksiyonel lazer sonrası cildin yenilenmesi ve düzelmesi açısından bu yöntem hastalarımız ve doktorlarımız açısından çok tercih edilmektedir. Bu lazer sayesinde yepyeni bir cilde ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer ile Tedavi Alanları

Sivilce İzleri Tedavisi

Sivilceler tedavi sağlanmadığı taktirde ciltte iz bırakabilmektedirler ve bunun için yönelik olarak fraksiyonel lazer uygulaması sivilce izi tedavisinde oldukça oldukça başarılı bir yöntemtir. Bu yöntem yardımıyla ten bizzat kendini yeniler ve uygulamanın yapıldığı bölge 15 zaman içerisinde kendini onarır. Oturum aralıkları bir ay olup, ihtiyaca yönelik altı oturum sürmektedir.

 

Ameliyat İzi Tedavisi

Ciltte meydana gelen çatlaklara tatbik edilen fraksiyonel lazer uygulaması derinin kendini yenilemesini olanağı sağlar. Aşağı Yukarı altı oturum uygulanır ve başarı oranı yüksektir.

Doğum Sonrası Çatlakları Tedavisi

Sitria ismi verilen ciltte meydana gelen çatlakların tedavisinde fraksiyonel lazer uygulaması en gösterişli yöntemdir. Tekrar eden seanslar neticesi başarı oranı yüksek olup aşağı yukarı altı oturum uygulanır.

Yara izi Tedavisi

Vücudumuzda büyük ya da küçük bir bir sürü yara oluşabilir ve iz bırakabilir. Fraksiyonel lazer uygulamada ten yüzeyinde milimetrik delikler açar ve ten bunları onarır. Sonrasındaysa cildimiz pürüzsüzleşir. Altı oturum yapılmaktadır.

Fraksiyonel Lazer Videosu

Ürün detayı için tıklayınız

El Gençleştirme Tedavisi

El derisinde meydana gelen lekelenme ve kollojen doku kaybı ile elimiz yaşlı gözükmektedir. Oturum aralıkları bir ay olmakla beraber tahmini altı oturum tatbik edilen fraksiyonel lazer neticesi daha az lekeli ve kırışık, daha canlı ellere kavuşursunuz.

Cilt Gençleştirme Tedavisi

Cildimizin maruz kaldığı güneş ve dış etkenler neticesi yıpranma meydana gelir ve ileriki

Yanık İzi Tedavisi

Fraksiyonel lazer tedavisi, yanık izleri tedavisinde oturum aralıkları bir ay olmak üzere, aşağı yukarı altı seansta uygulanır. Yanık izinin şiddetine yönelik başarı oranı değişir.

Gebelik Maskesi

En bir sürü hamilelik halinde karşılaşılsa da kritik bir lekelenme problemdir ve tedavisi bir hiç kolay değildir. Başarı oranı kişiden kişiye değişmekle beraber aşağı yukarı altı oturum uygulanır.dönemde yaşlı bir ten meydana gelir. Sadece altı oturum neticesi başarıya ulaşırsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.