Diyot Lazer mi Alexandrite mı?

Diyot Lazer mi Alexandrite mı? Sorusunun cevabı ile ilgili konuda lazer tipleri çeşitleri tedavi türleri veya bölgelere göre farklı farklıdır. Bu tedavi seçeneği uzman tarafından belirlenir ve cilt tipine göre farklılık gösterir. Bu özellikler nelerdir bakalım.

Diyot Lazer mi Alexandrite mı?

Alexandrite Lazer

Alexandrite lazer cihazlari teknik olarak, 755 nm dalga boyundaki lazer isigini kullanirlar. Bu lazer isigi, melanin dedigimiz boya maddesi tarafindan bir sürü iyi tutulur. Melanin tarafindan iyi tutulan bu isik, kil kökünde güçlü epilasyon tesiri yaratabilir. Bu sebeple alexandrite güzel bir epilasyon lazeridir. Melanin tarafindan iyi tutulmasi bir takim vaziyetlerde ise dezavantajdir. Koyu cilt rengarenk kisilerde alexandrite kullanilamaz. Çünkü alexandrite tipi lazer koyu ciltteki melanin tarafindan da tutulur. Cildin pek enerji tutmasi ciltte asiri reaksiyonlara ve olumsuz tesirlere ne sebeple olur. Alexandrite epilasyon bu yüzden yalnızca açik cilt yapisina sahip kisilere uygulanabilir. Diode lazer kısmında de degindigimiz benzeri koyu cilt rengarenk kisilerde ise diode lazer kullanilmalidir. Alexandrite lazerin ince tüylere tesiri yoktur. Ince tüylerin bulundugu bölgelerde kabul görmeyen etkiler de olusabilir. Ince tüylerde tetiklenmeye ve azalma mahaline artisa ne sebeple olabilir. Alexandrite lazerin bundan dolayi yüz kısmında bu lazerin kullanilmasini önermiyoruz. Hangi lazerin kimde kullanilacagina profesyonel ekipler hüküm vermelidir. Lazerin islem amaçlı kullanilan dozu da organizasyon açisindan mühimdir. Bilindigi benzeri nihai zamanlarda lazer epilasyon uygulamalari yalnızca sağlık kurumu ve tip merkezi benzeri saglik kuruluslari tarafindan yapilabilmektedir. Profesyonel doktorlarin yönettigi bu benzeri merkezlerde alexandrite lazer epilasyon uygulamalarinizi yaptiriniz. Alexandrite lazer ile derin yerlesimli sirt killari ve kol killarinda da aynı nedenlerle istenen basari elde edilemeyebilir. Biz sirt ve kol kısmında diode lazer uygulamalarini önermekteyiz. Alexandrite lazer uygulamasi beden bölgelerinde çoğunlukla 6 oturum yeteri kadar olmaktadir.

Diyot Lazer mi Alexandrite mı? Videosu

Ürün Detayları:

Deka Motus AX (Alexandrite Lazer) – http://www.alexandrite.com.tr/yeni/motus-ax

Deka Motus LD ( Diode Lazer ) – http://e.andromed.com.tr/motus-ld

Diyot Lazer

Diode lazer epilasyon sistemi ince tüylerde de basarili olmaktadir. Yüz kısmında hem bir ince hem bir kalin tüyler beraber yer alır. Alexandrite lazer bu alanda ince tüyleri tetikleyebilir. Başka Bir Deyişle azaltacagina arttirabilir. Bir Takim vaziyetlerde ise yüz kısmında alexandrite lazer ince tüyleri kalinlastirip gözle görünür killara dönüstürebilmektedir. Bu sebeple yüz kısmında alexandrite lazerin kullanimini şüphesiz önermiyoruz. Yüz kısmında diode lazer ince tüylere bu pozitif tesirinden dolayi en bir sürü kullanilan lazerdir. Biz bütün yüz, kol, sirt ve omuz uygulamalarinda diode lazer epilasyon yolunu öneriyoruz. Böylelikle hem bir ince hem bir de kalin tüylerde gösterişli epilasyon saglayabiliyoruz. Diode epilasyon bütün beden bölgelerindeki kalin killarda da nihai derece gösterişli bir lazerdir. Genital dahil her alanda basari sagladigini rahatlikla söyleyebiliriz. Bu yöntem ile bedende lazer uygulanabilen her alanda epilasyon yapilabilir. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.