Diyot lazer hangi cilt tipine uygundur?

Yorum Yok
 

Diyot lazer esasen I – III cilt tipleri için kullanılır. Ama aynı zamanda, derinin diğer tipleri için de kullanılabilir.

Diyot lazer hangi cilt tipine uygundur?

Diyot lazer hangi cilt tipine uygundur?

 

Epilasyon nedir?

Istenmeyen tüylerin çesitli yollarla alinmasina epilasyon denir. Bu hedefle kullanilan kalici yöntemler igneli epilasyon ya da lazer epilasyon ile saglanabilmektedir.

Lazer Epilasyonun Avantajlari

Tibbi iyileştirme olarak onay edildigi amaçlı Hekim kontrolünde, saglik kuruluslari içerisinde yapilmasi
Enfeksiyon riskinin temassiz meydana gelen lazer yöntemlerinde olmamasi
Vücudun bütün bölgelerine rahatça uygulanabilen tek yöntem olmasi
Diger epilasyon yöntemlerine yönelik ek olarak genis alanlari fazla ek olarak kisa zamanda iyileştirme edebilmesi

Lazer Epilasyonun Çalisma Prensibi Nasildir?

Epilasyon amaci ile kullanilan lazer isigi killara koyu rengini verici melanin adli pigment tarafindan emilince olusan isi,kil kökünasıltilir. Isi tesiri ile kil kökünde tahribat saglanir.
Melanin yalnızca kil yapisinda degil bu arada cildimizin üst tabakasinda da tenin koyulugunu vermektedir.

Lazer epilasyonun, Zerafet Salonlarinda,Kuaförlerde,Zerafet Merkezlerinde yapilmasinda ne sakinca var ?
Lazer epilasyon cihazlari herseyden öncesinde bütün yeryüzünde TIBBI AYGıT sinifindadirlar ve yalnızca TIBBI ÇALISMA ORTAMINDA ve sadeceTIP DOKTORLARININ kullanmasina ya da gözetiminde kullandirmasina müsaade edilir.Güzellik Salonlari,kuaförler,zerafet merkezleri birkere SAGLIK KURULUSU DEGILDIR.

Diyot lazer hangi cilt tipine uygundur? Sorusundan ziyade

IPL Olarak Bilinen Sistemler Lazer midir ?

Hayir,lazer degildir.Epilasyon amaçlı Lazer benzeri spesifik de degildir bu sebeple lazer civarı emniyetli de degildir.Güç anlaminda 2 tip IPL vardir ; epilasyon yapabilen kuvvetli enerjili IPL ler ve epilasyon başaramayan ama nitelik düzensizlikleri amaçlı,ten bakimlari amaçlı kullanilan zayif dozlu ek olarak emniyetli IPL ler.

Epilasyon yapabilen kuvvetli dozlu meydana gelen IPL ler bu sebeple tibbi aygıt sinifindadirlar ve tibbi aygıt olduklari içerisinde aslinda Avrupa’da yalnızca saglik kuruluslarinda ve hekim gözetiminde kullanimlarina müsaade verilir.Salon ve zerafet salonlarinda ise yalnızca zayif dozlu meydana gelen dolayisiyla da epilasyon başaramayan IPL lere müsaade edilir.Ülkemizde ise vaziyet vahim.

Lazer Epilasyonda Her Kil Basari ile Yok Edilebilir mi?

Lazer epilasyonda kullanilan bütün cihazlarda çalisma prensibi olarak melanin amaç olarak seçilmistir. Melanin’in yogun oldugu koyu ve kalin killarda basari orani yüksek olup melanin orani düsük meydana gelen açik renkli killarda basari orani ek olarak düsüktür..
Özetle epilasyondaki basari killarin koyu ve kalin, ten renginin açik olmasi ile dogru orantilidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.