Diyot lazer epilasyon yan etkileri

Yorum Yok
 
  • Bazı yaralar, yanıklar, deri renk değişikliği, kızarıklık ve şişlik olabilir.
  • Bazı hastalarda, bir koşul olarak ürtiker kümeleri kullanılır.

Diyot lazer epilasyon yan etkileri

Etkisi Nasıldır?

Kil ve kila rengini verici melanin pigmenti ile isik etkilesir. Kil kökünde isi enerjisine dönüsen lazer isini kil kökünü tahrip eder. Kalici epilasyon amaçlı lazer isininin cildin derinliklerine inerek kil köküne ulasip isi enerjisine dönüsmesi ve köke hasar vermesi gerekir. Kil rengi ne civarı koyu cilt ne civarı açik rengarenk ise o civarı sıkı ve kisa sürede netice alinir.

Diyot lazer epilasyon yan etkileri hakkında

Fazla Oturumun Önemi Nedir?

Vücuttaki killar büyümeleri esnasinda degisik evrelerdedir. Lazer yalnızca anagen faz denen merhalede etkilidir. Her seansda bu evredeki killar yakalanmaya çalisilir. Her tedaviden ardından killarin rengi açilir incelir. Vasat % 20-40 oraninda azalir.Bölgeye ve cilt tipine yönelik vasat 4-8 oturum lazımdır.

Oturum ve Seans Süresi Nedir?

Seans sikligi yüz kısmında 1-1.5 ay, diger beden bölgelerinde 2-2.5 aydir. Tedavi ilerledikçe oturum araliklari uzar. Oturum müddeti kullanilan cihazin hizina, kullanicinin bilgi ve tecrübesine, çalisilan bölgenin genisligine yönelik degisir.

Agrı Olur mu?

Dermaclinic’de sogutma sistemli agrisiz lazer sistemleri kullanilmaktadir.

Diyot lazer epilasyon yan etkileri

 Yan Etkisi Nedir?

Uygun lazer seçimi, uyumlu doz ve uzman ellerde malum hemen yan tesiri yoktur.

Tedavi Başarısı Nasıldır?

Lazer epilasyon ile ilgili nitelikleri ve tercih sebepleri değişik lazer sistemleri vardir. Mühim meydana gelen kisinin ten rengi ve kil rengine uyumlu lazerin seçilerek dogru sekilde kullanilmasidir. Yas, hormonal vaziyet, genetik etmenler, ilaç kullanimi, metabolik etmenler mühimdir. Bu nedenle islem öncesi kapsamli dermatolojik kontrol ve degerlendirme mühimdir. Hormonal sorun varsa gereken tetkikler yapilmali, gerekirse ilaç tedavisi sonrasi ya da ilaçla kombine lazer tedavisi yapilmalidir. Kimi killanma ciddi bir hormonal sorunun belirtisi olabilmektedir. Lazer uygulamanin tibbi bir islem oldugu unutulmamalidir.

Hangi Bölgeler Uygulanır?

Gözleri doğruca isiktan korumak sarti ile bütün vücu bölgelerine uygulanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.