Diyot lazer avantajları

Yorum Yok
 
 • Diyot lazer uzun dalga boyu özelliğine sahiptir ve böylece, koyu tenli insanlar arasında daha iyi sonuçlar sağlar.
 • Diyot lazer avantajlarıBu lazer deri tabakası içine güvenli ve derin penetrasyon sağlar.
 • Vücudun geniş alanlarında daha hızlı şekilde kullanılır.
 • Ruby ve alexandrite lazerden daha az melanin tarafindan emilse de kili tahrip etmeye yetecek emilim gerçeklesir.
 • Deride leke kalma olasılığı azdir.
 • Koyu nitelik ciltlerde dâhil olmak üzere diode lazerler bütün ten tiplerinde epilasyon yapilabilen lazerlerdendir.
 • Iletişim ya da hava sogutmali tipleri vardir.
 • Dalga boyu 810 nm’dir.
 •  Bu dalga boyu deride alexandrite ve ruby lazerlere yönelik daha derine ulasabilir.
 • Pulse müddeti cihazin teknik özelliklerinden dolayi uzundur ve esmer tenlilerde kullanilabilir.
 • Pulse süresinin uzunca olmasi ince killarda etkinligi azaltabilir. Bu sebeple pulse müddetleri ayarlanabilen diode cihazlari da üretilmistir. Bu tip fonksiyonu yer alan diode lazerler ince tüylede gösterişli olabilen mühim lazerlerdendir.
 • Derin ve kalin killarda etkinligi daha fazladir. Bu nitelikleri sebebiyle erkek sirti, kadin ve erkek kol ve yüzünde en basarili lazerlerdir.
 • Derinlere etki etmesi bu lazerin avantaji iken derin dokulari etkilemesi agriyi arttirir. Agrisi abartilacak civarı fazla degildir. Lokal anestezik kullanilabilir. Diode basliklarindaki hava ve iletişim sogutma genelde yeteri kadar olabilir. Lokal anestezi nadiren gerekir.
 • Alexandrite lazer benzeri ince tüylerde tetikleme başka bir deyişle artirma yan tesiri yoktur.
  Genel olarak bakildiginda diode lazerler yeryüzünde en fazla seçim edilen lazer tiplerindendir.

Diyot lazer avantajları

Nd YAG LAZERIN AVANTAJLARI

» Nd Yag lazerler tarafindan üretilen 1064 nm dalga boyundaki isin melanin duyarliligi düsük oldugundan, koyu nitelik ciltlerde yanik riski düsüktür
» Uygulama esnasinda cihazin hiç tek parçasi cilde temas etmez, dolayisiyla hijyen sorunları yasanmaz,
» Kisa zamanda genis alanlara uygulanabilir ve özel bakim gerektirmez
» Lazer isinlari daha derinde yer alan kil köklerine rahatlikla ulasir
» Doğrudan olarak kil köklerini besleyen dokulari amaç aldigi amaçlı açik nitelik tüylerde de gösterişli epilasyon saglayabilir.

Diyot lazer avantajları hakkında Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.