Diode Lazer Makineleri

Yorum Yok
 

Bugün piyasalarda aşağıdaki gibi popüler diyot lazer cihazları bulunmaktadır: SLP 100, F1 Diode, MeDioStar, Light Sheer, LaserLite, Apex 800, ve Epistar.

Diode Lazer Makineleri

Diode lazer makineleri

Tedavi Süresi Nedir?

Tedavi müddeti bireyin ten rengi, kıllarının yoğunluğu, genetik yapı,kıl rengi, tatbik edilen bölgeye göre olmak üzere vücut kısmında 5-8 seans , yüz kısmında ise  6 -10 seans arasında başarıya erişmek mümkün olabilir. İlk seanstan son seansa kadar hastanın konforu artar.

Lazer Sonrası Tekrar Kıl Çıkar mı?

Etkili bir Lazer epilasyon tedavisiyle kökleri de yanarak ortadan kalkan kıllar yeniden çıkmazlar.Nadiren de olsa yeniden çıkış var ise bu genetik olarak var meydana gelen ve ileri yaş grubundaki çıkabilecek meydana gelen kıl yumrularının kıla dönüşmeleri ile olabilir. Bunların da tedavisi yeniden tıbbi lazer epilasyonla gerçekleşir ve hasta kişi gelecekteki kıllardan da kurtulma fırsatı oluşur fakat bu hastalar için seanslar bir miktar uzamış olabilir.

Lazer Uygulama Sonrasında Leke Oluşur mu?

Cildin koyu rengini verici melaninin de lazer ışığını emmesi neticesi lekelenme riski her zaman vardır. Bu nedenle kendi Lazer tedavilerinde eğitimli,profesyonel Hekimin yer alması ,lazer cihazlarının teknik özelliklerinin yüksek olması ve itinalı bakımlarının yaptırılmış olması ile bu yan etkiler aşılmış olabilir.

İşlem Öncesi Dikkat Edilecekler

İşlem öncesi kıllarınızın ağda, cımbız, ip benzeri yollarla alınmamış olması mühimdir. Kılları ağartan ya da incelten kremler kullanırsanız kıllarınız lazer ışığına hedef olmaktan uzaklaşır.
İşlem kısmında makyaj, kozmetik krem, ilaç krem-merhem sürülü olmamalıdır. İşlem öncesi kullandığınız, yeni başladığınız ilaç bilgisini (bir doz da olsa) kesinlikle bilgi veriniz. Solaryum ya da güneşle bronzlaşmadan işlem yaptırmanız öneri edilir.

İşlem Sonrası Uyarı Edilecekler

Güneş gören uygulama bölgesine, belirli süre UV koruma amaçlı 30 ve üstünde faktörlük krem sürülmeli, 10 gün aynı şekilde devam edilmelidir. Ateş Gibi banyo-sauna -hamam-sporun 24 saat önce yapılmaması gerekir. Lazer epilasyon uyumlu nitelikteki aygıt ve uygulamalar yapıldığında ciltte daimi böyle bırakmaz. İşlem ardından hafif kızarıklıklar görülebilse de daimi olmamaktadır. Detaylı bilgi için tecrübeli çalışan arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.