Diode lazer makineleri

Yorum Yok
 

Bugün piyasalarda aşağıdaki gibi popüler diyot lazer cihazları bulunmaktadır: SLP 100, F1 Diode, MeDioStar, Light Sheer, LaserLite, Apex 800, ve Epistar.

Diode lazer makineleri

Diode lazer makineleri

Tedavi Süresi Nedir?

Tedavi müddeti bireyin ten rengi, kıllarının yoğunluğu, genetik yapı,kıl rengi, tatbik edilen bölgeyle irtibatlı olmak üzere vücud kısmında vasat 5-8 seans , yüz kısmında ise vasat 6 -10 seans aralarında başarıya erişmek olası olabilir.İlk seanstan bu yana hastanın konforu artar

Lazer Sonrası Tekrar Kıl Çıkar mı?

Etkili bir Lazer epilasyon tedavisiyle kökleri de yanarak ortadan kalkan kıllar yeniden çıkmazlar.Nadiren de olsa yeniden çıkış var ise bu genetik olarak var meydana gelen ve ileri yaş grubundaki çıkabilecek meydana gelen kıl yumrularının kıla dönüşmeleri ile olabilir. Bunların da tedavisi yeniden tıbbi lazer epilasyonla gerçekleşir ve hasta kişi amaçlı gelecekteki kıllardan da kurtulma fırsatı oluşur fakat bu hastalar amaçlı seanslar bir miktar uzamış olabilir.

Lazer Uygulama Sonrasında Leke Oluşur mu?

Cildin koyu rengini verici melaninin de lazer ışığını emmesi neticesi lekelenme riski her vakit vardır.Bu nedenle kendi Lazer tedavilerinde eğitimli,profesyonel Hekimin yer alması ,lazer cihazlarının teknik özelliklerinin yüksek olması ve itinalı bakımlarının yaptırılmış olması ile bu hemen yan etkiler aşılmış olabilir.

İşlem Öncesi Uyarı Edilecekler

İşlem öncesi kıllarınızın ağda, cımbız, ip benzeri yollarla alınmamış olması mühimdir. Kılları ağartan ya da incelten kremler kullanırsanız kıllarınız lazer ışığına amaç olmaktan uzaklaşır.
İşlem kısmında makyaj, kozmetik krem, ilaç krem-merhem sürülü olmamalıdır. İşlem öncesi kullandığınız, yeni başladığınız ilaç bilgisini (biricik doz da olsa) kesinlikle bilgi veriniz.Solaryum ya da güneşle bronzlaşmadan işlem yaptırmanız öneri edilir.

İşlem Sonrası Uyarı Edilecekler

Güneş gören uygulama bölgesine,zamaneşten UV koruma amaçlı 30 ve üstünde faktörlük krem sürülmeli, 10 zaman aynı ritimde devam edilmelidir. Ateş Gibi banyo-sauna -hamam-sporun önce 24 saat yapılmaması gerekir.Lazer epilasyon uyumlu nitelikteki aygıt ve uygulamalar yapıldığında ciltte daimi seyreder bırakmaz. İşlem ardından hafif kızarıklıklar görülebilse de daimi olmamaktadır. Detaylı bilgi için tecrübeli çalışan arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İletişim için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.