Diod Lazer

Yorum Yok
 

Diode Lazer koyu cilt için çok etkilidir. Daha ince, daha hafif tüylerde nispeten daha az etkilidir. Bunun hızlı tekrarlama oranları var ve büyük alanları kapsar ve daha geniş vücut bölgelerine hızlı şekilde uygulanabilir.

Diode lazer epilasyon olarak malum yöntem lazer epilasyon amaçlı epeyce seçim edilen epilasyon yöntemlerinden biridir. Diode lazer epilasyon, alexandrite lazerden ek olarak derine indiğinden bilhassa sırt, kol tüylerinde bütün lazerlerden ek olarak başarılıdır. Diyot lazer epilasyon yolu bütün ten tiplerinde uygulanabilir.

Diod Lazer

Diode lazer epilasyon olarak malum yöntem lazer epilasyon amaçlı epeyce tercih edilen epilasyon yöntemlerinden biridir. Diode lazer epilasyon, alexandrite lazerden ek olarak derine indiğinden bilhassa sırt, kol, sima tüylerinde bütün lazerlerden ek olarak başarılıdir. Diyot lazer epilasyon yolu bütün ten tiplerinde uygulanabilir. Başka Bir Deyişle koyu ciltlere de epilasyon yapılabilir. Diode lazer epilasyonun bir başka avantajı da ince tüylerde de basarılı olmasıdir. Diode lazer epilasyon ince tüylerde artışa neden olmamaktadır. Diode lazer epilasyon asıl olarak bütün bölgelerde basarili epilasyon sağlar.

Diode lazer epilasyon yolu kalın kollarda da ince kıllarda da etkilidir. Diode lazer epilasyon yolu sanılanin aksine bütün beden bölgelerinde sağlam bir şekilde kullanılabilecek bir sistemdir.

Diod Lazer

Alexandrite Lazer

Bu dalgaboyunda sevk edilen enerji melanin tarafindan fazla sıkı absorbe edilir, bu sebeple açik nitelik ten ve siyah tüylere sahip bir kişi için Alexandrite lazer epeyce etkilidir. Uygulama müddetinin kısa olması, hasta kişi açısından konforlu ve diğer lazerlere yönelik az acı hissedilen tipte olması amacıyla sık seçim edilen lazer epilasyon cihazlarındandır.

Nd-YAG Lazer

Her ten rengine sağlam bir şekilde uygulanır, ince kıllarda da etkilidir. En koyu ten tipi Afro-Americana dahil, ten lekelenmesine neden olmaksızın uygulanabilir. Bu sebeple yazın uygulanmasında bir sakınca yoktur. Bu lazer sisteminin melanine hassasiyeti fazla azdır. Deriye lazer enerjisini gönderirken en dış tabakayı savunan özel soğutucu birimi mevcuttur. Uygulama esnasında ciltle teması olmadiğindan hijyen açısından problem yaşanmaz.

Ütüleme Diode Lazer

Lazer epilasyonda AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI FDA onaylı nihai teknoloji Soprano Diode Lazer,Sari ve ince tüylerde maksimum basarı.
Dünyanın önce ve tek acısız ve hızlı lazer epilasyonu Merkezimizde uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.