Diod Lazer

Yorum Yok
 

Diode Laser koyu cilt için çok etkilidir. Daha ince, daha hafif tüylerde nispeten daha az etkilidir. Bunun hızlı tekrarlama oranları var ve büyük alanları kapsar ve daha geniş vücut bölgelerine hızlı şekilde uygulanabilir.

Diode lazer epilasyon olarak malum yöntem lazer epilasyon amaçlı epeyce seçim edilen epilasyon yöntemlerinden biridir. Diode lazer epilasyon, alexandrite lazerden ek olarak derine indiginden bilhassa sirt, kol, sima tüylerinde bütün lazerlerden ek olarak basarilidir. Diyot lazer epilasyon yolu bütün ten tiplerinde uygulanabilir.

Diod Lazer

Diode lazer epilasyon olarak malum yöntem lazer epilasyon amaçlı epeyce seçim edilen epilasyon yöntemlerinden biridir. Diode lazer epilasyon, alexandrite lazerden ek olarak derine indiginden bilhassa sirt, kol, sima tüylerinde bütün lazerlerden ek olarak basarilidir. Diyot lazer epilasyon yolu bütün ten tiplerinde uygulanabilir. Başka Bir Deyişle koyu ciltlere de epilasyon yapilabilir. Diode lazer epilasyonun bir baska avantaji da ince tüylerde de basarili olmasidir. Dide lazer epilasyon ince tüylerde artisa neden olmamaktadir. Diode lazer epilasyon asil olarak bütün bölgelerde basarili epilasyon saglar.

Diode lazer epilasyon yolu kalin killarda da ince killarda da etkilidir. Diode lazer epilasyon yolu sanilanin aksine bütün beden bölgelerinde sağlam bir şekilde kullanilabilecek bir sistemdir.

Diod Lazer

Alexandrite Lazer

Bu dalgaboyunda sevk edilen enerji melanin tarafindan fazla sıkı absorbe edilir, bu sebeple açik nitelik ten ve siyah tüylere sahip bir kisi amaçlı Alexandrite lazer epeyce etkilidir. Uygulama müddetinin kisa olmasi, hasta kişi açisindan konforlu ve diger lazerlere yönelik az aci hissedilen tipte olmasi amacıyla sik seçim edilen lazer epilasyon cihazlarindandir xx

Nd-YAG Lazer

Her ten rengine sağlam bir şekilde uygulanir, ince killarda da etkilidir. En koyu ten tipi Afro-Americana dahil, ten lekelenmesine neden olmaksizin uygulanabilir. Bu sebeple yazin uygulanmasinda bir sakinca yoktur. Bu lazer sisteminin melanine hassasiyeti fazla azdir. Deriye lazer enerjisini gönderirken en dis tabakayi savunan özel sogutucu birimi mevcuttur. Uygulama esnasinda ciltle temasi olmadigindan hijyen açisindan problem yasanmaz.

Ütüleme Diode Lazer

Lazer epilasyonda AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI FDA onayli nihai teknoloji Soprano Diode Lazer,Sari ve ince tüylerde maksimum basari.
Dünyanin önce ve tek acisiz ve hizli lazer epilasyonu Merkezimizde uygulanmaktadir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.