Diod Lazer

Yorum Yok
 

Diode Lazer koyu cilt için çok etkilidir. Daha ince, daha hafif tüylerde nispeten daha az etkilidir. Bunun hızlı tekrarlama oranları var ve büyük alanları kapsar ve daha geniş vücut bölgelerine hızlı şekilde uygulanabilir.

Diode lazer epilasyon olarak malum yöntem lazer epilasyon için epeyce seçim edilen epilasyon yöntemlerinden biridir. Diode lazer epilasyon, alexandrite lazerden ek olarak derine indiğinden bilhassa sırt, kol tüylerinde bütün lazerlerden daha başarılıdır. Diyot lazer epilasyon yolu bütün cilt tiplerinde uygulanabilir.

Diod Lazer

Diode lazer epilasyon olarak malum yöntem lazer epilasyon için epeyce tercih edilen epilasyon yöntemlerinden biridir. Diode lazer epilasyon, alexandrite lazerden daha derine indiğinden bilhassa sırt, kol, yüz tüylerinde bütün lazerlerden daha başarılıdır. Diyot lazer epilasyon yolu bütün cilt tiplerinde uygulanabilir. Başka bir deyişle koyu ciltlere de epilasyon yapılabilir. Diode lazer epilasyonun bir başka avantajı da ince tüylerde de başarılı olmasıdır. Diode lazer epilasyon ince tüylerde artışa neden olmamaktadır. Diode lazer epilasyon asıl olarak bütün bölgelerde başarılı epilasyon sağlar.

Diode lazer epilasyon yolu kalın kıllarda da ince kıllarda da etkilidir. Diode lazer epilasyon yolu sanılanın aksine bütün beden bölgelerinde sağlam bir şekilde kullanılabilecek bir sistemdir.

Diod Lazer

Alexandrite Lazer

Bu dalgaboyunda sevk edilen enerji melanin tarafından fazla sıkı absorbe edilir, bu sebeple açık renkli ten ve siyah tüylere sahip bir kişi için Alexandrite lazer epeyce etkilidir. Uygulama müddetinin kısa olması, hasta kişi açısından konforlu ve diğer lazerlere yönelik az acı hissedilen tipte olması için sık tercih edilen lazer epilasyon cihazlarındandır.

Nd-YAG Lazer

Her ten rengine sağlam bir şekilde uygulanır, ince kıllarda da etkilidir. En koyu ten tipi Afro-Americana dahil, ten lekelenmesine neden olmaksızın uygulanabilir. Bu sebeple yazın uygulanmasında bir sakınca yoktur. Bu lazer sisteminin melanine hassasiyeti fazla azdır. Deriye lazer enerjisini gönderirken en dış tabakayı savunan özel soğutucu birimi mevcuttur. Uygulama esnasında ciltle teması olmadığından hijyen açısından problem yaşanmaz.

Ütüleme Diode Lazer

Lazer epilasyonda AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI FDA onaylı nihai teknoloji Soprano Diode Lazer,Sari ve ince tüylerde maksimum başarı.
Dünyanın önce ve tek acısız ve hızlı lazer epilasyonu Merkezimizde uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.