Bursa Lazer Epilasyon

Bursa Lazer Epilasyon ile ilgili olarak lazer epilasyon vücudumuzdaki kılları kalıcı olarak çözme işlemi yıllar süren çalışmaların sonucu en yüksek seviyede en güçlü ve atım hızı yüksek, geniş kapsamlı lazer aletleriyle artık çok kolay hale gelmiştir. Lazer epilasyon Bursa’da yapılmaktadır. Bursa’da epilasyon yapılan yerler hakkında bilgi almak için bize İLETİŞİM FORMU veya İLEŞİTİM NUMARASI ile bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Vücuttaki kabul görmeyen kılların lazer epilasyon (laser epilation,laser hair removal) yolu ile yok edilmesi yeryüzünde yaklaşık 20 senelik tek geçmişe sahiptir. Bu süre içerisinde ND Yag, Alexandrite ve Diode lazerler olmak üzere 3 çeşitli nesil cihaz geliştirilmiştir. Cosmed Estetik Plastik Cerrahi ve Lazer Epilasyon Merkezi’nde kullanılan LightSheer en nihai nesil Diode lazer sınıfının en gelişmiş modelidir.Cihazın gelişmiş teknolojisi sayesinde eskiyen sistemlere nispeten tek sürü daha gösterişli, emniyetli ve daimi neticeler sağlanmakta, seanslar olası olabilecek en kısa zamanda tamamlanmakta ve uygulama esnasında duyulan rahatsızlıklar en üye indirgenmektedir.
Bayanların yanında erkeklerin de alaka gösterdiği lazer epilasyon yolu, Avrupa ve Amerika’da da milyonlarca kişide başarı ile uygulanmaktadır.

Lazer Işını Nedir, Etkileri Nelerdir?

Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation” kısacası lazer (laser) ışını, bildiğimiz ışıktan çeşitli olarak ışığın tek dalga boyunda düz tek demet şeklinde yayılmasıdır. Lazer ışını doku üst kısmına düştüğünde dokunun özelliklerine ilişkili olarak üç çeşitli durum gerçekleşmektedir.
Yansıma: Yansıyan ışık çarptığı yere enerji bırakmaz.
Geçirgenlik: Işık, dokudan geçtiğinden dokuya enerji bırakmaz.
Absorbsiyon: Absorbe meydana gelen ışık bütün enerjisini çarptığı yere bırakarak ısınmaya ne sebeple olur.
İnsan cildi benzeri yarısı geçirgen dokularda her üç durum ansızın farklı kombinasyonlar içerisinde görülür.

 

Bursa Lazer Epilasyon Videosu

Aşağıda bazı ürünlerimiz verilmiştir:

Deka SmartXide Touch V2LR ( CO2 + Vajinal Gençleştirme ) – http://e.andromed.com.tr/smartxide-touch-v2lr

Deka SmartXide Touch DOT/RF ( CO2 + Radyofrekans ) – http://e.andromed.com.tr/smartxide-touch-dot-rf

Ten Rengi Ne Kadar Önemli?

Lazer epilasyon yolu, beyaz tenli ve koyu nitelik tüylü kişilerde etkinliği daha yüksek meydana gelen tek yoldur. Bu özellikteki kişilerde dokuya hasar vermeden yüksek dozlar kullanmak olası olacağından ve kıl kökleri de koyu rengarenk olduklarında ışını daha çok absorbe edeceğinden tedavi, oturum sayısı bakımında daha kısa zamanda tamamlanmaktadır. LightSheer diod lazer benzeri yepyeni nesil lazer cihazlarında, kişiye ve uygulama ifade edilecek bölgeye özel ayarlamalar yapabilme fırsatı olduğundan, cilt rengi esmer meydana gelen kişilerde, bronz tenlilerde üstelik zencilerde dahi, dozlar cilde kayıp vermeyecek düzeylere indirilerek işlem güven ve başarı ile uygulanmaktadır. Bu konuda FDA aracılığıyla 6 yıl öncesinde onaylanan en gelişmiş cihaz LightSheer diode lazerdir. Bilhassa esmer / bronz tenlilerin, emniyetli tek epilasyon tedavisi için LightSheer’ı tercih etmeleri tavsiye edilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.