Bikini bölgesi ya da Brazilyan lazer epilasyonu avantajları

Yorum Yok
 

Bikini bölgesi Lazer epilasyon kıl dönmesi ve jilet darbelerini azaltır

Kasık alanında Lazer epilasyonu etkilidir ve yaygın olarak ihtiyaç duyulur. Bikini alanına lazer uygulanırken kozmetik kaygılar dışında da kaygılar olacaktır. Bu alanda tüy köklerinin folikülit, enfeksiyon ve inflamasyonunun ortak tekrarlamaları olabilir. Bu, ağrılı ve kaşıntılı lezyonlara neden olabilir. İnflamasyon aynı zamanda cilt koyulaşmasına ve ikincil hiper-pigmentasyonuna yol açabilir. Lazer, tüylerin büyümesini azaltmada veya ortadan kaldırmada ve tekrarlayan foliküliti azaltma veya durdurma için çok yararlı olabilir.

Lazer epilasyon sonraki cilt koyulaşması ve foliküliti durdurur. Lazerlerin bazıları folikülitin neden olduğu kalıcı cilt kızarıklıklarının azalmasında yararlıdır.Ayrıca, hiper-pigmentasyon durumlarınında azaltılmasında yararlıdır. Bunlar çoğu hasta tarafından takdir edilen faydalardır. Tahriş, renk değişikliği ve pürüssüz bir bikini alana sahip olmak gerçekten de çok arzu edilmektedir.

Bikini bölgesi ya da Brazilyan lazer epilasyonu avantajları

Bikini bölgesi ya da Brazilyan lazer epilasyonu avantajları

Bikini alanında Lazer epilasyonu etkilidir.

Tüy dökücü kremler, elektroliz uygulamak ve Ağda gibi diğer epilasyon yöntemleri vardır. Ama kullanım kolaylığı ve etkinliği olarak sınırlamaları vardır. Bikini bölgesi lazer epilasyonunda dört ila altı uygulamada kasık alanının çoğunda kalıcı bir azalma gerçekleşir. Bu süreç iyi tolere edilebilir ve ayrıca, hızlıdır.

Uygulama sonrası tüy kalsa da, genellikle, çok ince çaptadır. Bunlarda kozmetik endişe çok azdır. Lazer, aynı zamanda, saç köklerinin tahrişini de azaltır. Bikini bölgesi üzerinde lazer epilasyonu işlemi yüksek hasta memnuniyeti oranları ile birçok kez yapılmıştır.

Bikini bölgesi ya da Brazilyan lazer epilasyonu avantajları

Brezilya bikinisi hissi ve hijyeni geliştirir.

Epilasyon bulaşıcı hastalıkların yayılmasını azaltır, çünkü kullanıcılarda deri enfeksiyonu oluşumu azalır. Herhangi bit enfeksiyonları için uygun bir çok az yer vardır. Kasık bölgesinde tüyün tıraşı insanlar sinir eder. Yani epilasyon için lazer kullanımı mükemmel bir seçimdir.

Tüy bakterilerin gelişmesine uygun için bir yerdir ve kokuya neden olabilir. Vücut sıvıları çevredeki tüye düşebilir. Tüylerden kurtulduğunuz zaman, kötü kokulardan kurtulursunuz.

Arabadan dikkatsiz inişlerinden ve frikik vermelerinden bildiğimiz gibi birçok ünlü, Brezilya bikinisi yaptırmış. Birçok doktor yirmilerinde kadınların büyük çoğunluğunun bikini bölgesinin tamamen tüy olmadığını söylüyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.