Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

Yorum Yok
 

Bikini Bölgesi Ya da Brazilyan Lazer Epilasyonu

Diğer vücut bölgeleri için olduğu gibi, bikini bölgesi için lazer epilasyon cilt rengi, saç rengi, saç yoğunluğu ve saç kalınlığı gibi faktörlere bağlıdır. Bunu uygulayan kişi sizin için en uygun lazer sistemi seçmek için bu faktörleri değerlendirir. Lazer epilasyon üzerine iyi bir deneyime sahip kliniklerde en uygun ışık kaynağı veya lazer tercih edebiliyoruz. Bikini bölgesinde lazer epilasyonu yaklaşık 5 seans sonra nispeten kalıcı, hızlı olur ve bakım gerektirmez. Kıl dönmesinde de azalma olur.

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

Bikini bölgesi lazer epilasyon

Kıl Folikulünün Aşamaları:

Anagen Dönemi

kıl folikullerinin etkin meydana geldiği aşamadır. kişiden kişiye ve beden bölgelerine yönelik değişmekle beraber bu dönem tahmini 3 sene veya ek olarak uzundur.

Katogen Dönemi

anagen dönem ile dinlenme devresi arasındaki geçiş dönemini kapsar. folikulün kısalması ile kendini gösterir bir kaç zaman içinde tamamlanır.

Telogen Dönemi

3 ay kadar devam eden dinlenme dönemidir, bu çağın nihayetinde döngü tamamlanır ve kıl dökülerek yepyeni bir evre başlar. bu aşamadaki kıl çekilirse önümüzdeki dönem meydana gelen anagen dönem erken başlar. bu, ağda ve cımbız benzeri yöntemlerin kıl gelişmesini ne türlü hızlandırıcı tesir yaptığını yorumlar.

Lazer Işını Nasıl Epilasyon Yapar ?

Lazerin epilasyon yapma mekanizması; milisaniyelik atışlarla cilde tatbik edilen lazer ışını, kıldaki melanin pigmenti aracılığıyla emilir, etraf dokuya kayıp vermeden cildi geçerek seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır, burada sıcaklık oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. birbirlerini takip edilen birden çok oturum nihayetinde uygulama yapılmış olan bölge tüylerden arınır.

Lazer Epilasyonun Avantajları

Hastaların çoğunda etkin epilasyon sağlamak eder. tekniğine ideal yapılırsa emin bir yoldur. bacak, sırt gibi kapsamlı alanlarda uygulama imkanı sağlar. Daha az ağrılı bir yoldur, hasta olanların çoğu tedaviye kolay bir şekilde uyum sağlamak eder. Bir ek olarak büyüme olsa dahi oluşacak tüyler zayıf aleni renkli kozmetik önemi zayıf tüyler şeklindedir. Hızlı bir yoldur 1-2 saatte bedendeki tüm tüyler temizlenebilir.

Alerjik bir yan etkisi yoktur, cildi tahriş etmez, yara izi bırakmaz, kanserojen meydana geldiğini belirten gelişi güzel bir kanıt yoktur. batık kılların ve kıl dönmelerinin en mühim tedavi yöntemidir. cilt enfeksiyonu ve bulaşıcı rahatsızlık riski yoktur.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.