Bacak kılı lazer epilasyon

Yorum Yok
 

Bacaklar için epilasyon bacaklarınızda istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu prosedür çoğu kadın için sarf edilen birçok saati ve enerjiyi korur.

İşlemler acı verir mi?

Merkezimizdeki lazerler soğutucu ile beraber kullanılmakta olduğundan derinin ısınmasına ilişkili bir ağrı-acı ortaya gelmez.
Soğutucu yardımıyla kıl kökündeki tepki da nisbeten az hissedilir. Tedaviler esnasında rastgele bir lokal anestezik veya ağrı giderici gerekmez.

Lazerli epilasyon hangi bölgelerde uygulanır?

Bütün vücuda uygulanabilir. Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaşlar, kol, koltukaltı, bacak, göbilave, kalça, sırt, omuzlar, şehir uygulandığı benzeri, göğüs, meme, bikini çizgisi benzeri hassas bölgelerde de tehlikesizce uygulanabilir.

Bacak kılı lazer epilasyon

Bacak kılı lazer epilasyon

Erkeklerde lazer epilasyon ?

Erkekler bilhassa omuz,sırt,göğüs,sakal üstü, kaşların arası, ense,boyun bölgelerindeki kıllardan kurtulmak amacıyla tedavi oluyorlar.
Lazer epilasyon ile ortalama 5-6 seansta kıllardan tamamıyla kurtulanabileceği benzeri, uygulama 2-3 seans yapıldıktan ardından bırakılarak kılların seyreltilmesi ve ek olarak ince duruma getirilmesi mümkün.

İşlemler ne civarı sürer?

İşlem yapılmış olan bölgenin genişliğine yönelik değişir. Örneğin dudak üstü 1 dakikada biterken sırt 0,5-1 saat sürebilir.

Tedaviden ardından deride ne benzeri bir değişim gözlenir?

Bazı ciltlerde pembelik veya kızarıklık olabilir.

Tedaviden ardından yapmamam gerekenler nelerdir?

Lazer epilasyondan derhal ardından sıcak banyo, hamam, sauna yapılmamalıdır, ılık duş alınabilir. Bir hafta kese benzeri cildi tahriş edecek uygulamalar yapılmamalıdır.
Lazer epilasyon tatbik edilen alanda bireyin ten hassasiyetine yönelik değişim gösteren sürede; bir saat ila birden çok gün aralarında kızarıklık meydana gelmesi normaldir.
Tedaviden ardından derhal gündelik yaşantınıza dönebilirsiniz.
Tedaviden ardından bir hafta müddetle güneşe maruz kalınmamalı ve solaryum’a girilmemelidir. Zorunlu olarak güneşe maruz kalınırsa (bilhassa yüz bölgesi amacıyla) yüksek koruma faktörlü kremler kullanılmalıdır.

Bacak kılı lazer epilasyon

Yüze tatbik edilen bir tedaviden ardından makyaj yapılabilir mi?

Kızarıklık oluşmayan bir tedaviden ardından işlem gören bölgeye makyaj malzemeleri rahatlıkla uygulanabilir.

Lazer uygulamasından ardından işlem bölgesindeki tüylere ne olur?

Dökülme bitirdikten ardından o alanda birden çok hafta müddetle yepyeni tüy çıkmaz. Yepyeni tüyler çıktığı vakit ise yepyeni seans vakti gelmiş demektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.