Bacak Kılı Lazer Epilasyon

Yorum Yok
 

Bacaklar için epilasyon bacaklarınızda istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu prosedür çoğu kadın için sarf edilen birçok saati ve enerjiyi korur.

İşlemler Acı Verir mi?

Merkezimizdeki lazerler soğutucu ile beraber kullanılmakta olduğundan derinin ısınmasına ilişkili bir ağrı, acı ortaya çıkmaz.
Soğutucu yardımıyla kıl kökündeki tepki de nisbeten az hissedilir. Tedaviler esnasında rastgele bir lokal anestezik veya ağrı giderici gerekmez.

Lazerli Epilasyon Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Bütün vücuda uygulanabilir. Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaşlar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar gibi yerlere uygulandığı, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de tehlikesizce uygulanabilir.

Bacak kılı lazer epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon ?

Erkekler bilhassa omuz,sırt,göğüs,sakal üstü, kaşların arası, ense,boyun bölgelerindeki kıllardan kurtulmak amacıyla tedavi oluyorlar.
Lazer epilasyon ile ortalama 5-6 seansta kıllardan tamamıyla kurtarabileceği gibi, uygulama 2-3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve çok ince duruma getirilmesi mümkün.

İşlemler Ne Kadar Sürer?

İşlem yapılmış olan bölgenin genişliğine yönelik değişir. Örneğin dudak üstü 1 dakikada biterken sırt 0,5-1 saat sürebilir.

Tedaviden Ardından Deride Nasıl Bir Değişim Gözlenir?

Bazı ciltlerde pembelik veya kızarıklık olabilir.

Tedaviden Ardından Yapmamam Gerekenler Nelerdir?

Lazer epilasyonların hemen ardından sıcak banyo, hamam, sauna yapılmamalıdır, ılık duş alınabilir. Bir hafta kese benzeri cildi tahriş edecek uygulamalar yapılmamalıdır.
Lazer epilasyon tatbik edilen alanda bireyin cilt hassasiyetine yönelik değişim gösteren sürede; bir saat ila birden çok gün aralarında kızarıklık meydana gelmesi normaldir.
Tedaviden ardından derhal gündelik yaşantınıza dönebilirsiniz.
Tedaviden ardından bir hafta müddetle güneşe maruz kalınmamalı ve solaryum’a girilmemelidir. Zorunlu olarak güneşe maruz kalınırsa (bilhassa yüz bölgesi amacıyla) yüksek koruma faktörlü kremler kullanılmalıdır.

Yüze Tatbik Edilen Bir Tedaviden Ardından Makyaj Yapılabilir mi?

Kızarıklık oluşmayan bir tedaviden ardından işlem gören bölgeye makyaj malzemeleri rahatlıkla uygulanabilir.

Lazer Uygulamasından Ardından İşlem Bölgesindeki Tüylere Ne Olur?

Dökülme bitirdikten ardından o alanda birden çok hafta müddetle yepyeni tüy çıkmaz. Yepyeni tüyler çıktığı vakit ise yepyeni seans vakti gelmiş demektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.