Ayaklar üzerinde lazer epilasyonun avantajları

Yorum Yok
 

İstenmeyen bacak tüylerinden kurtulmak için lazer kullanıldığında, bacaklar tıraş edildiğinden daha bakımlı ve yumuşak hissetdiriyor. Lazer değerli zamanınıza tasarruf etmenizi de sağlar. Ağda yapan kadınlar için lazer tabanlı epilasyon uzun vadede daha az ağrılı ve daha tasarruflu olacaktır.

Lazer epilasyonu tüm bacak tüylerinizden kurtulmanızı garanti etmez. Ancak tüyleri büyük ölçüde azaltır.Aynı zamanda, tüylerin rengini açtığı için daha az belirgin olmasını sağlar.

Ayaklar üzerinde lazer epilasyonun avantajları

Ayaklar üzerinde lazer epilasyonun avantajları

Ayaklarımda lazer epilyasyonundan sonra nasıl bir sonuç beklemeliyim?

Lazer işlemi her iki bacak için yaklaşık bir saat sürer. Önemli sonuçlar elde etmek için dört tedavilere üçü, altı ila sekiz hafta arayla, gerekli olabilir.

Lazer nedir ?

light amplification by stimulated emission of radiation” ın baş harflerinden olan ingilizce laser kelimesinin türkçe tüketimi “lazer” dir. lazerler bir yönde ilerleyen ve enerji içerir yüklü bir ışık üretir. lazer ışığı renkli meydana geldiği benzeri renksiz olup görülmeyebilir. görünürlük dalga boyu hakkındadır. dalga boyu ve gücü lazerlerin tıbbi kullanım alanlarını belirler. nihai zamanlarda yaygın olarak farklı tipte ve dalga boyunda lazerler tıpta başka amaçlarla kullanılıyor.

Lazerin vücuda zararı olur mu?

lazer çoğu vakit radyasyon benzeri değerlendirilip sağlığa kayıp vermesinden luzumsuz yere korkulmaktadır. oysa lazer ile radyasyon aralarında bir ilişki yoktur. günümüz de laser göz ameliyatlarında, diş dolgusunda ve farklı alanlarda en gösterişli tedavi seçeneğini oluşturmaktadır. lazerin deriye uygulanması esnasında deri altındaki doku ve organlara gelişi güzel bir etkide bulunduğuna konusunda bir bulgu gözlenmemiştir. zaten, fazla güçlü epilasyon lazerleri ile bile, gösterişli dozlarda fakat kıl kökü düzeyine dek ulaşabilir. gerçek dozla kullanılan lazer nihai derece güvenli olup günümüze civarı kötü netice veren bir tesirine rastlanmamıştır.

Ayaklar üzerinde lazer epilasyonun avantajları

Aşırı tüylenmenin tedavisi;

Tüy dökücü kimyasalların tüketimi, ağda, traş v.b. benzeri yollar ile belli bir süre olarak bu tüylerden arınmak olasıdır. Epilasyon daimi netice veren yöntemlerden biridir. Hormon tedavisi görecek bireylerin epilasyonu bu tedaviye eklemesi uyumlu olabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.