Alexandrite Nd YAG Lazer

Alexandrite Nd YAG Lazer ile ilgili olarak koyu renkli ciltlerdeki kılları yok etmek için en etkili lazer kaynağı sistemidir. Bronzlaşmış ciltleri bile bu kategori içine koyabiliriz. Bu sistemle cilt tipi I-VI bütün cilt tiplerine etkili lazer yapabilmektedir.

Alexandrite Nd YAG Lazer

İnsanların kafasında genel bir cümle vardır buda lazer Epilasyon’un yaz aylarında yapılmayacağı bu kulaktan dolma bir yargıdır. Zira teknoloji, lazer dair da bir bir sürü kez gelişmek de Nd Yag lazer bu konuyla alakalı en güvenilir lazer epilasyon sistemlerinde önce sıralarda bulunur.

Nd- Yag Lazer Epilasyon ile yaz aylarında bronzlaşmış ya da esmer tenlere epilasyon yapılabilmektedir.
Nd-yag Q-SWITCH. Nd-Yag lazer Dalga boyu 1064 nm meydana gelen bir lazer cihazıdır ve cilt tipi ayırmaksızın her turlu cilde rahatlıkla uygulanabilir. Koruma Amaçlı özelliği bir sürü yuksek meydana gelen nd-yag lazer, bronz tenlerde ve yaz aylarında da gösterişli bir çözümdür.Afro-amerıcana (en koyu cilt tipi) larda dahi rahatlıkla uygulama yapılabilir. Nd-Yag lazer de alexandrite lazer benzeri uygulama yapılmış olan hastada acı hissini minimuma indirmeyi planlayan bir yapıya sahiptir uygulama müddeti uzunca bir süre dilimini kapsamaz
Nd-yag lazerin bir öbür özelliği ise Kıl dönmesi başka bir deyişle milletçe dilinde batık diye tabir edilen vaziyetlerde önce seanstan bu yana gösterdiği iyileşme etkisidir kadınlarda batık şikayeti çoğunlukla bacak kol altı bikini bölgelerinde yoğunluktadır. Kadınlarda meydana gelen bu şikayet erkek hasta olanlarda da sakal üstü sakal altı boyun kısımlarında yoğundur. Artık erkeklerde lazer epilasyon uygulamasını rahatlıkla yaptırdıkları amacıyla onlarda her geçtiğimiz gün bu rahatsızlıklarından kurtulmaya başlamışlardır bu yüzden Nd-yag lazerin kıl dönmesi dair da etkinliği uygulama yapılmış olan alanlarda önce seanstan bu yana görülmüştür.
Nd-yag lazerin uygulama anında cilt yenileme özelliğinin devreye girmesi de hastanın memnuniyetini arttırmaktadır buda derideki kolojen miktarını ve dolaşımı arttırmasından kaynaklanır.yara izleri akne tedavilerinde damar lezyonlarında ve bayan hasta olanlarda meydana geldiği civarı erkek hasta olanlarda da korkulu bir rüya meydana gelen kırışıklıklarda da hekimler aracılığıyla sağlam bir şekilde kullanılır.

Alexandrite Nd YAG Lazer Videosu

Ürünler aşağıdadır

Deka Synchro Repla:Y ( Alexandrite + Nd:YAG ) – http://www.alexandrite.com.tr/synchro-replay

Cutera Excel HR ( Alexandrite + Nd:YAG ) – http://e.andromed.com.tr/excel-hr

 

Lazer Epilasyon Nasıl?

Lazer epilasyon cihazları ile cilt yüzeyinin lazer ışınları atışları ile taranması halinde uygulanır.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Lazer epilasyon işlemi kabul görmeyen tüylerin yer aldığı bölgelere;

Koltuk Altı
Bütün Kol
Bütün Bacak
Yüz(dudak üstü, yanaklar, çene, alın, şakaklar, favoriler )
Dekolte
Sırt
Boyun, Ense
Kulak
Burun
El ve Ayaklar
Göbek
Kalça, Basen
Genital Bölge

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.