Alexandrite Lazer Makinesi

Alexandrite Lazer Makinesi ile ilgili olarak günden güne kendini geliştiren DEKA’nın geçmişten gelen tecrübeleriyle her defasında üstüne koyarak, kendini her seferinde daha geliştirmesi bu noktaya gelmesini sağlamıştır. Bu noktada zirvede bulunan Alexandrite lazerleriyle bir numara olarak gösterilen bu marka en hızlı, güçlü lazer çeşitlerini elinde bulundurmaktadır.

Piyasada aşağıdaki benzeri şuanki fenomen lazer epilasyon makinesi bulunmaktadır: Apogee, GentleLASE ve EpiTouch Plus.

Alexandrite Lazer Makinesi
Apogee

APOGEE+ 755 nm dalga boyuna sahip Long Pulse Alexandrite Lazer cihazıdır.

Yüksek melanin emilimi özelliği ile 755 nm dalga boyu kalıcı epilasyon amaçlı en spesifik dalga boyudur.

APOGEE+,755 nm dalga boyu ve 0,5-300 msn pulse genişliği ile çeşitli cilt tipleri amaçlı (cilt tipi I-V) kapsamlı tek uygulama imkanı sunar.

İstenmeyen tüylerin ve epidermal pigmente lezyonların giderilmesinde kudretli tek etki gösterdiğinden “High Class Lazer” ler içinde yerini almıştır.

GentleLASE

Alexandrite Candela Gentle Lase Pro Sistemleri FDA aracılığıyla onaylanmıştır. Bu cihazda lazerin yaydığı dalga boyları (755 nm) ile en kuvvetli biçimde kıldaki melanini hedefler ve etraftaki dokuları asgari düzeyde etkiler.

Bu seçici tesirinden meydana çıkan fayda seçici fototermolizin temelini oluşturur. Alexandrite sistemi kabul görmeyen tüyleri yok ederken ciltte oluşacak lekelenme ve yanma benzeri tesirleri minimize eder. Alexandrite Lazer Epilasyon da oldukça başarılı netice amaçlı Lazer epilasyon uygulaması Cilt rengi ve kıl yapısına ve yapılacak beden bölgesine en uyumlu lazer tipi ve dozunun seçimi ile başlamalıdır. Lazer epilasyon uygulaması esnasında cilt soğutulmalıdır. Çift soğutma ile oturum anında soğuk gaz ve soğuk hava beraberce faydalanılarak ciltte sorun oluşmasını minimuma indiriken seansların tek sürü daha konforlu olmasına sebep olur.

Alexandrite Lazer Makinesi Çeşitleri Videosu

Lazer Epilasyon Markaları Arasında

EpiTouch Plus

İnsan cildi ışığa geçirgendir.işık içinden geçtiği dokuda hiçbir etki bırakmaz.kıl ise ışığı geçirmez. çünkü içerisinde bol miktarda yer alan melanin pigmenti ısı yaratan fotonları emer. emilen fotonlar ısı enerjisine dönüşerek kılı ısıtır. isınan kıl folikülü ise harap olur.fotoepilasyon sistemi laser, işınım ve uv benzeri zarar veren güneş ışınları içermeyen yoğunlaştırılmış tek ışın tedavisidir ve vücudun rastgele tek kısmında yer alan kabul görmeyen tüylerin yok edilmesinde kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürünlerimiz için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.