Alexandrite lazer makineleri

Yorum Yok
 

Piyasada aşağıdaki gibi mevcut popüler Alexandrite lazer cihazları bulunmaktadır: Apogee, GentleLASE ve EpiTouch Plus.

Özet

Alexandrite lazerler hızlı lazer epilasyon sistemleri olabilir. Ama genellikle çok beyaz cilt tonu dışında herhangi bir cilt tonu için tavsiye edilmez.

Alexandrite lazer makineleri

Alexandrite lazer makineleri

Yüz ve yüz tüyleri – Lazer epilasyon

Her iki cinsten insanlar lazer tedavisi ile yüz epilasyonundan yararlanabilir

Kadınlar için Yüz lazer epilasyonu

Kadınlar istenmeyen yüz tüyleri yüzünden çok utanıyor olabilir. Ama bu şekilde olmak zorunda değildir. Yüz tüyü lazerler kullanılarak çıkarılabilir ve elektroliz veya ağda gibi diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, daha kolay, hızlı ve daha rahattır. Epilasyon işlemi en fazla on dakika sürebilir. Tedavinin etkili olabilmesi için tüylerin büyümesine gerek yoktur.

Erkekler için yüz lazer epilasyonu

Bazı erkekler tıraş olmayı sevmez ve kalıcı olarak yüz tüylerinden kurtulmak isteyebilir. Onlar bunun için lazer yüz epilasyonundan yararlanabilirler. Yok etmek tıraşı ortadan kaldırmak için etkili olacaktır. Lazer tüy tedavileri kaş gibi alanlarda tüyü azaltarak yüze düzenli bir görünüm verir. Göz çevresine lazer kullanılacağı zaman doktor özel olarak ilgilenir.Bu güvenlik amaçlıdır.

Lazer epilasyonu, bazı tüy foliküllerinin iltihaplanması durumunda tüy tahrişi olmasını ve folikülit gelişimini engeller. Diğer tedavi seçenekleri ile karşılaştırıldığında yüz tüyleri için lazer epilasyon, daha az ağrılı, kolay ve hızlıdır. Birçok seans gerekebilir, ancak tedavi ninuzun sürmesi muhtemeldir. Yaşla birlikte, bazı hastalarda tüy artması nedeniyle yeniden uygulanması gerekebilir.

Lazer epilasyonu çene, üst dudak ve kaş gibi küçük bir alanı kapsadığında, diğer büyük vücut bölgeleri ile karşılaştırıldığında fiyatlar daha makul olur.

Alexandrite lazer makineleri

Arka Tüyler – lazer epilasyon

Arka tarafta olan tüyler bir kozmetik sorunundan daha fazlası olabilir. Tüy tahriş, kaşıntı yapabilir ve saç köklerinde enfeksiyon oluşabilir. Rahatsızlık genellikle sıcak havalarda, egzersizlerde ve terleme ile kötüleşir.

Arka tarafta tüyler seyrek veya çok yoğun olabilir. Her iki durumda da, istenmeyen saçı ortadan kaldırmak veya azaltmak için lazer epilyasyon yararlı olacaktır. Diğer vücut bölgeleri gibi, arka tüyleri için kullanıcak lazer tipini seçerken dikkatli olmak gerekir, böylece, en iyi sonuc elde edilebilir.

Lazer epilasyon tıraş veya ağdadan daha etkilidir

Arka tüylerin büyümesini kontrol etmek için tüy dökücü kremler kullanımında, ağda, traş gibi seçeneklerde bazı sınırlamalar olabilir. Tüy dökücü kremler uygularken veya arka tüyünü tıraş ederken size yardımcı olacak birine ihtiyacınız olacaktır. Bu seçenekler arasında, etkisi bir kaç hafta süren ağdanın pürüssüz cild üretiminde uzun vadeli etkisi vardır. Ancak, ağda rahatsızedici bir prosedürdür, cild tahriş olabilir ve cilt pigmentasyonuna neden olabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

Etiketler

aleksandrit lazer epilasyon alexandrite candela lazer cihazı alexandrite hangi alanda kullanılır alexandrite lazer epilasyon alexandrite lazer epilasyon cihazı fiyatları alexandrite lazer epilasyon cihazı nerede kullanılır alexandrite lazer epilasyon fiyatları alexandrite lazer epilasyon kadınlar kulübü Alexandrite lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı alexandrite lazer epilasyon yaptıranlar alexandrite lazer epilasyon zararları alexandrite lazer fiyatları alexandrite lazer nasıl kullanılır alexandrite lazer nasıl yapılır alexandrite lazer nedir azer epilasyon bilgi azer epilasyon yaş sınırı bronz tene epilasyon yapılırmı diode lazer epilasyon diode lazer fiyatları diyot lazer nedir epilight epilasyon fiyatları fitzpatrick cilt tipi nedir koltuk altı lazer epilasyon sonrası lazer epilasyondan sonra kıllar ne zaman dökülür lazer epilasyondan sonra kızarıklık lazer epilasyondan sonra yapılmaması gerekenler lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon kesin çözüm mü lazer epilasyon leke bırakırmı lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon nerelerde yapılır lazer epilasyon ne zaman sonuç verir lazer epilasyon seans aralıkları ne kadar olmalı lazer epilasyon yan etkileri ve zararları lazer epilasyon hakkında lazer epilasyon sonrası lazer epilasyon önce sonra lazer seansları lazer epilasyondan sonra nd yag lazer fiyatları sırt kılı lazer epilasyon tüm vücut lazer epilasyon kaç seans ıpl epilasyon cihazı
 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.