Alexandrite Lazer Makineleri

Yorum Yok
 

Piyasada aşağıdaki gibi mevcut popüler Alexandrite lazer cihazları bulunmaktadır: Apogee, GentleLASE ve EpiTouch Plus.

Özet

Alexandrite lazerler hızlı lazer epilasyon sistemleri olabilir. Ama genellikle çok beyaz cilt tonu dışında herhangi bir cilt tonu için tavsiye edilmez.

Alexandrite Lazer Makineleri

Alexandrite lazer makineleri

Yüz Ve Yüz Tüyleri – Lazer Epilasyon

Her iki cinsten insanlar lazer tedavisi ile yüz epilasyonundan yararlanabilir

Kadınlar İçin Yüz Lazer Epilasyonu

Kadınlar istenmeyen yüz tüyleri yüzünden çok utanıyor olabilir. Ama bu şekilde olmak zorunda değildir. Yüz tüyü lazerler kullanılarak çıkarılabilir ve elektroliz veya ağda gibi diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, daha kolay, hızlı ve daha rahattır. Epilasyon işlemi en fazla on dakika sürebilir. Tedavinin etkili olabilmesi için tüylerin büyümesine gerek yoktur.

Erkekler İçin Yüz Lazer Epilasyonu

Bazı erkekler tıraş olmayı sevmez ve kalıcı olarak yüz tüylerinden kurtulmak isteyebilir. Onlar bunun için lazer yüz epilasyonundan yararlanabilirler. Yok etmek tıraşı ortadan kaldırmak için etkili olacaktır. Lazer tüy tedavileri kaş gibi alanlarda tüyü azaltarak yüze düzenli bir görünüm verir. Göz çevresine lazer kullanılacağı zaman doktor özel olarak ilgilenir.Bu güvenlik amaçlıdır.

Lazer epilasyonu, bazı tüy foliküllerinin iltihaplanması durumunda tüy tahrişi olmasını ve folikülit gelişimini engeller. Diğer tedavi seçenekleri ile karşılaştırıldığında yüz tüyleri için lazer epilasyon, daha az ağrılı, kolay ve hızlıdır. Birçok seans gerekebilir, ancak tedavinin uzun sürmesi muhtemeldir. Yaşla birlikte, bazı hastalarda tüy artması nedeniyle yeniden uygulanması gerekebilir.

Lazer epilasyonu çene, üst dudak ve kaş gibi küçük bir alanı kapsadığında, diğer büyük vücut bölgeleri ile karşılaştırıldığında fiyatlar daha makul olur.

Arka Tüyler – Lazer Epilasyon

Arka tarafta olan tüyler bir kozmetik sorunundan daha fazlası olabilir. Tüy tahriş, kaşıntı yapabilir ve saç köklerinde enfeksiyon oluşabilir. Rahatsızlık genellikle sıcak havalarda, egzersizlerde ve terleme ile kötüleşir.

Arka tarafta tüyler seyrek veya çok yoğun olabilir. Her iki durumda da, istenmeyen kılı ortadan kaldırmak veya azaltmak için lazer epilyasyon yararlı olacaktır. Diğer vücut bölgeleri gibi, sırt tüyleri için kullanıcak lazer tipini seçerken dikkatli olmak gerekir, böylece, en iyi sonuç elde edilebilir.

Lazer Epilasyon Tıraş Veya Ağdadan Daha Etkilidir

Arka tüylerin büyümesini kontrol etmek için tüy dökücü kremler kullanımında, ağda, traş gibi seçeneklerde bazı sınırlamalar olabilir. Tüy dökücü kremler uygularken veya arka tüyünü tıraş ederken size yardımcı olacak birine ihtiyacınız olacaktır. Bu seçenekler arasında, etkisi bir kaç hafta süren ağdanın pürüssüz cilt üretiminde uzun vadeli etkisi vardır. Ancak, ağda rahatsız edici bir prosedürdür, cilt tahriş olabilir ve cilt pigmentasyonuna neden olabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Lazer Blog

Lazer cihazları ile ilgili son güncel bilgileri bu güncel güncemizde bulabilir, lazer cihazları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu

Ürün fiyatları ile ilgili bilgiyi aşağıda yer alan iletişim formunu tıklayarak karşınıza çıkan iletişim formu aracılığı ile bizlere sorularınızı ileterek cevaplarını alabilirsiniz.

Bize Abone Olun!

Fields marked with an * are required

Blog İçerikleri

Güncel Haberler
 

Son Yazılar

 
Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.