Alexandrite Lazer Kadınlar Kulübü

Alexandrite Lazer Kadınlar Kulübü ile ilgili olarak Alexandrite lazer hakkında aşağıda yazılanlar Kadınlar Kulübü sitesinden alınmış ve bir araya getirilmiştir. Burada kullanıcı yorumları ve lazer hakkında bilgiler, yorumlar yer almaktadır.

Alexandrite Lazer Kadınlar Kulübü

Alexandrite Lazer Kadınlar Kulübü Cihaz Hakkında

755 nanometre dalga boyunda lazerlerdir. Bu lazer sisteminin digerlerinden en mühim farki deri içerisinde aldigi mesafenin en az olmasidir. Ancak bu uzaklık kil köküne ulasmaya çoğunlukla yetecektir. Diger özelligi ise kilin yapisinda yer alan ve kila rengini verici melanin ismindeki boya maddesi tarafindan bir sürü tutulan lazerlerden olmasidir. Bu iki özellik avantajlar ve dezavantajlar saglar. Melanin tarafindan sıkı tutulmasi açik nitelik deri tipi ve koyu kil rengi olanlarda avantaj saglar. Ancak koyu deri rengi bulunan kisilerde uygulama risk yaratir. Problemlere sebep olabilir. Esmer ciltlere tecrübe uygulamasi yapilmadan kullanilmamalidir. Derine inmemesi bu lazerlerin digerlerine yönelik daha az agrili olmasini saglar. Bu özellik,derin yerlesimli killarda örnegin ;sirt, kol, yüz benzeri bölgelerde etkinliginin az olmasina ne sebeple olur. Açik cilt rengi bulunan ve kozmetik epilasyon olarak malum yer alti, bacak, bikini, genital alanda tavsiye edilen bir lazer tipidir. Agrisinin az olmasi, hizli ve kolay uygulanabilme özelligi, seanstan daha sonra anında killarin sahadan temizlenmesi bu lazerin mühim diger avantajlaridir. Bu bölgelerde aşağı yukarı 6 seansta çok basarili neticeler elde edilmektedir. Bilhassa yüz kısmında alexandrite lazerlerin ince tüyleri tetikleyerek ters etki ile killari artirabilecegi olasılığı akilda tutulmali ve tercih ona yönelik yapilmalidir. Bütün hastalar killarin büyümesindeki gecikmeyi farklılık edeceklerdir. Iyileştirme sonrasinda bir kisim hasta olanlarda kalici azalmalar görülür. Bu lazer türü koyu rengarenk killar için daha etkilidir. Kumral ve gri tonlu killar daha koyu rengarenk killara kiyasla az dirence sahiptir. Beyaz killar tedaviye yanıt vermezler. Lazerdeki hizli bir daha orani iyileştirme müddetini azaltir. Apogee® (Cynosure) yönteminde sogutma jeli kullanir. Gentlase® (Candela) yönteminde canlı sogutma spreyi kullanir.

Alexandrite Lazer Kadınlar Kulübü Videosu


 Ürün Özellikleri için Tıklayınız

Alexandrite Lazer Kadınlar Kulübü Görüşleri

Size bu konu hakkında bir sürü uzunca mazisi bulunan biri olarak diyebilirim ki ;
1- Alexandrite veya Diode lazer yaptirin nedeni ise şunlar ile ilgili bir bir sürü literatür okudum. Okuduklarim hastane arastirmalariydi ve en gösterişli yolların bunlarin oldugu saptama edilmistir. Ingilizceniz yeterliyse internette bununla ilgili tezler arayin.

2- Melanin hem bir cilde hemde kila rengini verici maddenin adidir. Melanin lazerin isi enerjisini kil köküne ulastirir. Başka Bir Deyişle kil ne civarı koyu ve kalin ise o derece sıkı sonuç alabileceksiniz. Bu yüzden lazerin ince tüylerde ya tedavisi bir sürü uzunca sürecektir veya hiç tesiri olmayacaktir.

3- Cilt renginiz ne civarı açiksa başka bir deyişle melanin ne civarı az ise lazer killari o civarı sıkı görecektir. Nedeni Ise lazer isinlari cildi ve killari birbirine karistirmayacaktir. Açik tenlerde bu sebeple yanik olusma olasılığı daha düsüktür.

4- Oturum araliklari bir sürü mühim yüzde ki killarda 4 hafta benzeri. Bedende ki killarda 6-8 hafta arasi. Nedeni Ise bu bahsettigim haftalarda killar yepyeni çikmaya basliyor. O anlık kaçirdiniz mi lazer o kökleri yaksa ve o killar dökülse bile tesiri olmayacaktir.

Benim bacaklarda 1. ve 2. oturum arasi 10 hafta 2. ve 3. arasi 12 hafta,3. ve 4. arasi. 14 hafta, 4. ve 5. arasi 15 hafta olmustur. Oturum araliklari uzatilir nedeni ise kilin uzama yeteneği giderek azalir.

Vücut kısmında her 4 haftaya lazer yapan birileri varsa emin olun ki ücret tuzagidir…

5- Hormonal bozuklugunuz varsa bosuna ümitlenmeyin 🙁

6- Gebelikte veya daha sonrasinda hormonal degisikten dolayi azar azar tekrar çikabilir ama hiçbir zaman hepsi çikmayacaktir. Bunun Için da razi olun artik.

7- Yüze sakin jilet vurup ince tüyleri beslemeyin! Bir bitkiyi ne civarı yolarsan o civarı dagilir o toprakta. Bir Sürü göze batanlari tek tek makasla kirpin.

8- Yanik olusursa aninda Aloe Verali jel veya cilt yatistirici bir krem sürün.

9- Vücut; her hücresiyle her an yenilenen-yenilenebilen birseydir. Killarin zaman içerisinde çikma olasılığı var. Asiri hormonel bozuklugunuz yoksa hiçbir zaman ve hiçbir zaman hepsi çikmayacaktir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

Fields marked with an * are required

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan fiyat talep formunu doldurabilirsiniz.

(optional)

(opsiyonel)

Lütfen fiyatını istediğiniz cihaz ile ilgili sorunuzu yukarıda yer alan mesaj alanına yazınız. Size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.